1

Gaziantep Mizyal Sanat Müzesi ve Büyükşehir Belediyesinin Birlikte Düzenlemiş Olduğu 29. Çocuk Resimleri Yarışmasının Sonuçları(Results of Art Competition 2017)

Sevgili Çocuklar
Mizyâl Sanat Müzesi’nin düzenlediği geleneksel “29. Uluslararası Çocuk Resimleri Yarışması”nın Bu Yıl 5913 öğrencinin resimleriyle katılan 156 öğretmenin koordinasyonu ile 21 Ülkeden 6100 resimle katılım gerçekleştirilen 2017 sonuçları belli oldu. Dünya çocuklarını resimleriyle buluşturmayı sürdürecek olan Mizyal Sanat Müzesi adına tüm çocuklara teşekkür ediyoruz.
Öncelikle bu yarışmaya birbirinden güzel resimleriyle katılan dünya çocuklarına tüm organizasyon adına teşekkür ediyoruz. Dünyanın birçok ülkesinde yaşayan çocukların, gençlerin resimlerini görmek hepimiz için çok güzeldi. Dünya çocukları arasında sanat yoluyla gelişen bu kültürel değişimin dünya barışına katkı sağlayacağına inanıyoruz. Ancak bu yarışmanın en zor tarafı tümü güzel resimlerin arasından bazılarını seçmekti. Tüm katılımcı çocukları, gençleri, öğretmenlerini ve okullarını kutluyoruz.
Bu organizasyon için kentimiz Büyükşehir Belediyesi’nden destek aldık.
Yarışmamıza dünyanın çok sayıda ülke okullarından ve sanat merkezinden bu yılda binlerce resim gönderildi. En genci 4, en büyüğü 19 yaşında binlerce kardeşimiz resimleriyle yarışmamıza katıldı. Bu resimleri tarihi ve eski Gaziantep kentimizde sergilemekten mutluluk duyacağız. Ödül kazanan tüm katılımcıların madalyaları ve ödülleri kendi adreslerine doğrudan ya da ülkelerinin konsoloslukları aracılığı ile gönderilecek.
Değerli çocuklar, değerli gençler; sizin güzel resimlerinizi değerlendirmek üzere bir çok sanatçı arkadaşımız seçici kurul üyeliğini severek üstlendi ve daha önce karar verdiğimiz sayıdan daha fazlasına ödül vermek durumunda kaldık. Ancak katalogdaki sınırlı sayfa sayısı nedeniyle bu resimler arasında seçilen bazılarını kataloğumuzda yayımlayabileceğiz. Ama diğer tüm resimleri çeşitli etkinliklerde sergileyeceğiz.
Gelecek yıl da resimlerinizi yarışmamıza bekliyoruz.

Mizyal Galeri Müze’nin düzenlediği 2017 Çocuk resimleri yarışması sonuçlarının resim sergisi ve ödül töreni, 21 Nisan 2017 Saat 11.00 ‘de   Gaziantep SANAT MERKEZİ (eski adliye binasın da) yapılacaktır. Büyükşehir Belediyesi +90 342 211 12 00 numaralı telefonu arayarak, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığından detaylı bilgi alabilirsiniz..Tüm öğrencilerimizi, velilerini ve öğretmenlerini törenimizde görmeyi arzu ediyoruz. Törene katılmak isteyenler detaylı bilgi almak için 0.342 211 12 00 (Kültür Müdürlüğü ÖZGE HANIM)  ya da 05384055003 ya da 05323569884 telefonunu arayabilirler.

Mizyal Karabiber Nacaroğlu
Dear Children;
“29. International Children Art Competition” which is the traditional art event in Gaziantep-Turkey organized by Mizyâl Art Museum is resulted for 2017, with the participation of 5913 students and 156 art teachers as coordinator by 6100 paintings among 21 countries. We would like to thank all of you sincerely for your beautiful paintings on behalf of the competition organizers. It is really wonderfull for all of us to see the paintings of the children and young people from many different countries. We beleive that the cultural exchanges and the bridges between world’s children will improve the world’s peace. One difficulty of this competition was to choose some of the paintings for prizes and for exhibitions. We congralulate to all participants and their tutors and schools. We are also very happy to see the dreams, imaginations of children in their paintings and to see their teacher’s contributions.
In this organization we have received some supports from Gaziantep Metropolitan Municipality.
We have received many different and beautiful paintings from many different countries and different schools and organizations. The youngest from 4 to 19 years old brother and sisters have cooperated in this competition. It will be nice to exhibit the quality and beautiful paintings in our historical old city Gazintep. All prizes and medals will be posted to all childrens directly or via their Ambassy in Turkey.
Dear children; to choose the better pictures, many of our friends, artists and scientist have accepted to be jury member in this competition and they all came to Gazintep to see your paintings. They beleive that all of your paintings were beautiful and they have selected more than we have decided before. Because of limited pages in the catalog, they have decided to present only some of your works which are selected from different countries. But we will use all of your paintings in many different events and we will exhibit all of them.
We will be very happy to see your beautiful paintings in the next year competition.

Mizyal Karabiber Nacaroğlu-2017

 

AGE / YAŞ : 3-12 ALTIN ÖDÜLLER / GOLD PRIZE
ORDER NAME SURNAME LOCATION
1 BJUHA HİTESH VACHHANİ HİNDİSTAN
2 JULİA SUCHANSKA POLONYA
3 YU TSZ YAU HONG KONG
4 YADA PUANGARSİPAROJ TAYLAND
5 IORDAN NİKOLAEV BULGARİSTAN
6 ANASTASİA POSOKHOVA UKRAYNA
7 LO HO WANG DARİUS ÇİN
8 NEEV JİGAR BHAVAKAT HİNDİSTAN
9 YADA LERTRATANATİKORNKUL TAYLAND
10 SOLOMİYA BOTİNA UKRAYNA
11 MARA TEODORA URECHE ROMANYA
12 KALİNA HRİSTOVA BULGARİSTAN
13 IRMAK DİLEM TÜRKİYE
14 NİLYAYDA NURAY BULGARİSTAN
15 NUTTAKRİTTA TOMRONGPANİT TAYLAND
16 COMANESCU ADA ROMANYA
17 BORONİNA NADEZHA RUSYA
18 URTE SİUİPYTE LİTVANYA
19 SHLOK S. SHAH HİNDİSTAN
20 HAİYA M. PATEL HİNDİSTAN
21 REİKA SİPOS TÜRKİYE
22 ÇAĞLA DENİZ GÜLER TÜRKİYE
23 ZEYNEP KONAK TÜRKİYE
24 DRİSHTA SAMEEP BUCH HİNDİSTAN
25 MARA UEDORA URECHE ROMANYA
26 SARA MARİA CİRSTEA BULGARIA
27 CEREN COŞGUN TÜRKİYE
28 İREMSU KAÇMAZ TÜRKİYE
29 EFE CİNDİOĞLU TÜRKİYE
30 CARSTEA ANA MARİA ROMANYA
31 EMİLİA KOTAS POLONYA
32 ARİANA STEFANİA MOCANU ROMANYA
33 FOO HOİ YU HONG KONG
34 ÇINAR ÖZYAŞAR TÜRKİYE
35 DURU UYGUN TÜRKİYE
AGE / YAŞ : 4-12 GÜMÜŞ ÖDÜLLER / SILVER PRIZE
ORDER NAME SURNAME LOCATION
1 BARAN AYHAN TÜRKİYE
2 KWOK YU HİN GEOFFEY HONG KONG
3 SVETLANA ZAVGORODNYAVA UKRAYNA
4 MELEK NUR ÇİMEN TÜRKİYE
5 YİĞİT HAYDAR TUNCER TÜRKİYE
6 IVAN LAU HONG KONG
7 MİTJA ORESİC SLOVENYA
8 IGNATKİNA MARİA UKRAYNA
9 TANG HEİİ SHUEN HONG KONG
10 ORNNAİN WONGPRASERTKUL TAYLAND
11 ASHER YUE HONG KONG
12 ESTERE ADİENE LETONYA
13 ÖYKÜ DENİZ TÜRKİYE
14 LARA GOMBOC SLOVENYA
15 ALARA ÖZKAYA TÜRKİYE
16 AHMET BOZKURT TÜRKİYE
17 ÇAĞAN ÇELİK TÜRKİYE
18 YİĞİT AKINCI TÜRKİYE
19 NEHİR AKINAL TÜRKİYE
20 CHAN WİNG CHİ VİNCİ HONG KONG
21 CHAN CHEUK WANG HONG KONG
22 PATEL SHAİVİ PARTHİV HİNDİSTAN
23 ANIL BOĞRA TÜRKİYE
24 ARZU SAYIN TÜRKİYE
25 ESTERE BLUMBERGA LETONYA
26 WONG SUM YAU VİANA HONG KONG
27 ANASYASHRİ SİDDHARTHA BUDDHA HİNDİSTAN
28 LUKA UZELAC SIRBİSTAN
29 YAROSLAV KOSTYUK UKRAYNA
30 HO TSZ FAİ HONG KONG
31 LO HO Yİ CHLOE HONG KONG
32 EVİNDİ HİMSARİ GALLELLA SRİ LANKA
33 CHAN HEİ TUNG HONG KONG
 34 MARTİN NOVAK SLOVENYA
35 YASMİN GJNER BULGARİSTAN
36 CANDELA GORİ ARJANTİN
37 CHAN PUİ CHİNG HONG KONG
38 KANOKRAT PROMCHAN TAYLAND
39 ULAŞ CEVAT ÖZGÜR TÜRKİYE
40 B. PREM KUMAR HİNDİSTAN
41 PETRA VİTEZNİK SLOVENYA
42 KU KİN HAY HENDRİCK HONG KONG
43 NG CHAU YİNG HONG KONG
44 A. JAYAPRAKASH HİNDİSTAN
45 GASPER SAGADİN SLOVENYA
46 ANDREA ROMANOVA BULGARİSTAN
47 SOFİA KAPUSTİNA UKRAYNA
48 FEYZA KAYNAK TÜRKİYE
49 DURWANKA MANİSH SURTİ HİNDİSTAN
50 CARSTEA ADRİANA STEFANİA ROMANYA
51 CHAN AVRİL HAU CHİN HONG KONG
52 PORNCHANOK TACHAWATCHARAPORN TAYLAND
53 ECE ŞÜHEDA AŞIKOĞLU TÜRKİYE
54 HATİCE ESRA BİLEN TÜRKİYE
55 MAX CHENG TAYVAN
56 IRIS TSAİ TAYVAN
57 PREM CHATTERJEE HİNDİSTAN
58 AMANDA ZİZNEVSKA LETONYA
59 ELANUR SEVİNİŞ TÜRKİYE
60 VERONİKA YAKOVENKO UKRAYNA
61 ANASTASİA FİLATOVA UKRAYNA
62 MONİCA ALEXANDRA DOULEAC ROMANYA
63 LEE YAT CHİNG ZNGMD HONG KONG
64 PİRANEE THUNKAM TAYVAN
65 NEHİR TOPUZ TÜRKİYE
66 NASTYA EKUTENKA BELARUS
67 ANNA MARİA IOCHOVSKA BULGARİSTAN
68 MARTİN ANGELOV BULGARİSTAN
69 NİSA MALVOVEC SLOVENYA
70 ANNA BAN BELARUS
71 ZEYNEP TAŞDELER TÜRKİYE
72 NİKOLA ANGELOV BULGARİSTAN
73 ALARA VURAL TÜRKİYE
74 VANDİT PRASHANT KOTECHA HİNDİSTAN
75 HANNA OCİEPKA POLONYA
76 YİĞT HAYDAR TUNCER TÜRKİYE
77 EMİLİ NİKOLAEVA TÜRKİYE
78 DURWANKA MANİSH SURTİ BULGARİSTAN
79 TİRTH KRUNAL SHAH HİNDİSTAN
80 KOPACİN KATJUSA SLOVENYA
81 ALPEREN YILMAZ TÜRKİYE
82 NİHAL BARTIK TÜRKİYE
83 HAVVA UZUNER TÜRKİYE
84 AHMET CAN KARAKAŞ TÜRKİYE
85 BİLGE DURU KARA BULGARİSTAN
86 EDUARDAS NEDAS ZELVYS LİTVANYA
87 SOLOMİYA BOTİNA UKRAYNA
88 PASHİN NİKİTA RUSYA
89 CHOW CALEB HONG KONG
90 DENİS VLASENKO UKRAYNA
AGE / YAŞ : 4-12 BRONZ ÖDÜLLER / BRONZE PRIZE
ORDER NAME SURNAME LOCATION
1 TUANA ERİM TÜRKİYE
2 NİSAPAT SİNSAMUTTHAWİN TAYLAND
3 ANN BRODETSKAYA UKRAYNA
4 ASEL KEKEÇ TÜRKİYE
5 ENRİKA AURİLAİTE LİTVANYA
6 PETROVA KATYERİNA UKRAYNA
7 TEODORA ILIEVA UKRAYNA
8 SOFİA SHPAKOVSKAYA BELARUS
9 MARCUS LAU HONG KONG
10 KEATOW LEE HONG KONG
11 MATUS PALİNA BELARUS
12 YANE SOFANOVA UKRAYNA
13 NAYAK HEER J. HİNDİSTAN
14 ARZU ERGÜN TÜRKİYE
15 LİNA GLUSİCA HIRVATİSTAN
16 MERT ÇOKYAMAN TÜRKİYE
17 BADE ESRA TÜRKİYE
18 TUNÇ SERİN TÜRKİYE
19 REYYAN POLAT TÜRKİYE
20 CHİU SZE YU KRİSTY HONG KONG
21 ELİF SEZEN TÜRKİYE
22 YUSUF FURKAN GÖNÜLLÜ TÜRKİYE
23 NACCAN BUNNAG TAYLAND
24 EMRE TÜRKMAYA TÜRKİYE
25 ÇINAR KÜÇÜKŞAHİN TÜRKİYE
26 TUNA YILDIRIM TÜRKİYE
27 NİKOLA NOGKY POLONYA
28 BONDOC RAREŞ ROMANYA
29 DURU TODURGA TÜRKİYE
30 ALKAN BAL TÜRKİYE
31 BARIŞ YÜREK TÜRKİYE
32 TONYUKUK KERİMOĞLU TÜRKİYE
33 NİSANUR KURNAZ TÜRKİYE
34 KİU YİN LİN CACİ HONG KONG
35 EMMA KUZNİC SLOVENYA
36 KENNARD ALVARO HADİNATA ENDONEZYA
37 NEFİSE KAYNAK TÜRKİYE
38 MEHMET EFE YILMAZ TÜRKİYE
39 RENİS MELİH BULGARİSTAN
AGE / YAŞ : 4-12 BRONZ ÖDÜLLER / BRONZE PRIZE
ORDER NAME SURNAME LOCATION
1 SARİSA DOKTHIEN TAYLAND
2 SUDE İKBAL TÜRKİYE
3 AU CHİ YAU KAİTKYN HONG KONG
4 TSANG CHEUK KİU ADELAİDE HONG KONG
5 MİKHAİL BRODOVICH LETONYA
6 STEFAN MİLENOV BULGARİSTAN
7 LAW LİNG JESS HONG KONG
8 MEYANEE PAOPHONGNGAM TAYLAND
9 TAM TSZ YİU MİCHELLE HONG KONG
10 NİL YURDAKUL TÜRKİYE
11 NEHİR DİNÇEL TÜRKİYE
12 HEMANG MİNESH SHUKLA HİNDİSTAN
13 LİNCOLN LEUNG HONG KONG
14 AYSİMA ÇELİK TÜRKİYE
15 SİREVİKA FODA TAYLAND
16 RİTTA RATTANARUJİKORN TAYLAND
17 KANCHİSAR THİTİJİRAWİTH TAYLAND
18 THİTİKARN SOMCHİT TAYLAND
19 SHAMİKA BRİJESH THAJUR HİNDİSTAN
20 NECLA NAZ İLYAS TÜRKİYE
21 TSE YU NİNG EUNİCE HONG KONG
22 ARYA MARANGOZ TÜRKİYE
23 ECE NUR KIZIKLI TÜRKİYE
24 ZÜLEYHA KAYNAK   TÜRKİYE
25 ANASTASİA MARİA BANU ROMANYA
26 IVALİA KİRİLOVA BULGARİSTAN
27 FLORENCİA BARRİOS ARJANTİN
28 ADA ARAL TÜRKİYE
29 MARTİN ANGELOV BULGARİSTAN
30 SHİVAM AJİT GOHİL HİNDİSTAN
31 BERKE ŞEKEROĞLU TÜRKİYE
32 ELİNA VEİNBERGA TÜRKİYE
33 AARUSH ANKİT TALATİ HİNDİSTAN
34 İPEK NAZ KARSLI TÜRKİYE
35 DİLEK GJRDGANOVA BULGARİSTAN
36 SOBKO ALEXANDRA RUSYA
37 YAĞMUR GENCER TÜRKİYE
38 AZRA KEVEN TÜRKİYE
39 CEYLİN ATEŞ TÜRKİYE
40 EKİN ULUDAĞ TÜRKİYE
41 ESMA ENER TÜRKİYE
42 UMUT DALSÜREN TÜRKİYE
43 VALERİA YAKUBCHUK UKRAYNA
44 RADOSLAVA DYAKOVA BULGARİSTAN
45 BATU BEYHAN TÜRKİYE
46 LAU HEİ LAM HONG KONG
47 LAM CHİ CHİNG HONG KONG
48 DEFNE SAVAŞÇI TÜRKİYE
49 ANASTASİA ADAMENKO UKRAYNA
50 BERKE GÜMÜŞ TÜRKİYE
51 CHAHUAN VİDHİ HİNDİSTAN
52 KAJA DOLENC SLOVENYA
53 JAİVAL UTPAL UPADHYAY HİNDİSTAN
54 BETİNA DRAGİEVA BULGARİSTAN
55 ANGELİNA KRAMAREKO UKRAYNA
56 ARDA AYAZ TÜRKİYE
57 DOĞA KARA TÜRKİYE
58 RANA ESMER TÜRKİYE
59 LAURA KOVACEVİC HIRVATİSTAN
60 ALARA ÖZKAYA TÜRKİYE
61 KHMELNYTSKY CHİLDREN’S FİNE ARTS UKRAYNA
AGE / YAŞ : 13-19 ALTIN ÖDÜLLER / GOLD PRIZE
ORDER NAME SURNAME LOCATION
1 BERKAY GÖKGÖZ GAZİANTEP
2 SEVGİ BEYAZ ŞANLIURFA
3 EMİR DEMİRCİOĞLU İSTANBUL
4 ASYA TURAN ADANA
5 ZEHRA CEREN GEDİKLİ TRABZON
6 GÜLENAY GENÇ TRABZON
7 BERAT İPEK İSTANBUL
8 ELİF NAZ TEYMUR GAZİANTEP
9 BİLAL AKSOY TRABZON
AGE / YAŞ : 13-19 ALTIN ÖDÜLLER / GOLD PRIZE
ORDER NAME SURNAME LOCATION
1 TANISHA RAJENDRA JADHAV INDIA
2 ROBERTA DIEKONTAITE LITHUANIA
3 ALEXANDRA GHERGHINOIU
4 PANKTI SANGHVI INDIA
5 TEA JURIC HRVATSK
6 K. MADHURI INDIA
7 MEHA PRAFULBHAI BHALODIYA INDIA
8 KLARA DURRIČ SLOVENIA
9 IVA KURELAC SLOVENIA
10 DEJAN STAMENOV BULGARIA
11 DAVID MIHARIJA HRVATSK
12 SOFIYA OSTROVERKHOVA UKRANIE
13 PRISTAVU ANDREEA ROMANIA
14 KRİSTİNA MATEEVA MACEDONIA
AGE / YAŞ : 13-19 GÜMÜŞ ÖDÜLLER / SILVER PRIZE
ORDER NAME SURNAME LOCATION
1 EMRE TÜRKMAYA GAZİANTEP
2 CEMRE YANCAR GAZİANTEP
3 EVRİK BELEK GAZİANTEP
4 YAREN İBİŞOĞLULLARI GAZİANTEP
5 CEYLİN KULAKSIZ İZMİR
6 GÖKTUĞ EROL TRABZON
7 YASEMİN KUTAN İZMİR
8 EYLÜL YANKIN TRABZON
9 ZEYNEP PULULAR İZMİR
10 EDA SARIATOĞLU TRABZON
11 ZEYNEP KAŞKA TRABZON
12 ALEYNA ARSLAN TÜRK İSTANBUL
13 RABİA KARAGÜZEL TRABZON
14 TUNA UÇARAK GAZİANTEP
AGE / YAŞ : 13-19 GÜMÜŞ ÖDÜLLER / SILVER PRIZE
ORDER NAME SURNAME LOCATION
1 A. PAVANI INDIA
2 ALINA SCHERBAKOVA UKRAINE
3 BUCA STEFAN ROMANIA
4 VAIDEHI RATESH SAWANT INDIA
5 GULIYA LUPOLOVER UKRAINE
6 ALÂRESCU TEODORA ROMANIA
7 LINO LEUM SLOVENIA
8 MR. PUTIPONG KOUMPUPOL
9 ALEXANDRA GHERGHINOIU ROMANIA
10 HAYSON CHU HONG KONG
11 K. MADIHURI INDIA
12 ANA PEČARIČ HRVATSKA
13 A. PRAHLAD INDIA
14 UNGUREANU XENIA ROMANIA
15 M. MOUNIKA REDDY INDIA
16 K. SONI INDIA
17 TÂNÂSE DIANA MARIA ROMANIA
18 KLIM SHIROKOVKIY UKRAINE
19 BOR GRACEJ SLOVENIA
AGE / YAŞ : 13-19 BRONZ ÖDÜLLER / BRONZE PRIZE
ORDER NAME SURNAME LOCATION
1 ZEYNEP DİŞLİ GAZİANTEP
2 GÖKÇE AY GAZİANTEP
3 ZEYNEP ALAKAŞ ADANA
4 ALPEREN ALTUN DALOĞLU SAMSUN
5 GÖKDENİZ ÖZGÜR SAMSUN
AGE / YAŞ : 13-19 BRONZ ÖDÜLLER / BRONZE PRIZE
ORDER NAME SURNAME LOCATION
1 KALRAN TOSHI INDIA
2 SORINA TEODORA CALINESCU ROMANIA
3 TIYASA KARMAKAR INDIA
4 LINO LEUM SLOVENIA
5 RETROV ANDREEA ELIZA ROMANIA
6 MR. PANAWAT CHAIROD THAILAND
7 JULISA RANGELOV SARBIA
8 SHAIL V. SHAH INDIA
9 MR. PUTIPONG KAMPAPOL
10 STOICA GMEORGHE FZORENTIN ROMANIA
11 NEDA VARPUKAUSKAITE LITHUANIA
12 JAN ZRIM SLOVENIA
13 PORUMBANA ROMANIA
14 NATASHA YAZDI UMRIGAR INDIA
15 MIVEJA CENER SLOVENIA
16 HIMANSHY MANISH KURIL INDIA
17 KRISTIJAN STANČEV ROMANIA
18 BALAN MARIA LUIZA ROMANIA
19 LUNGU – AILENEI ANDREI ROMANIA
20 JELIZAVETA POROTSKAJA LATVİA
21 VIOLA SANDOR SERBIA
AGE / YAŞ : 4-12 SERGİLENMEYE DEĞER / SELECTED FOR EXHIBITION
ORDER NAME SURNAME LOCATION
1 BARIŞ ARDA UÇAR İZMİR
2 DİLA KOZLUCA İSTANBUL
3 ÇAĞAN ÖZDURAK GAZİANTEP
4 TUNA AKKAYA SAMSUN
5 İREMSU KAÇMAZ SAMSUN
6 AYŞE NAZÇETİN ANKARA
7 ZEYNEP KIRIK İSTANBUL
8 ELİF HAZER ANKARA
9 H. GÜL KAHRIMAN SAMSUN
10 RIDVAN COŞKUN TRABZON
AGE / YAŞ : 4-12 SERGİLENMEYE DEĞER / SELECTED FOR EXHIBITION
ORDER NAME SURNAME LOCATION
1 MR SIRAWIT JEEYASAK THAILAND
2 KATRİN PETROVA BULGARIA
3 NYAH ČEBAŠEK SLOVENIA
4 JEKATERİNA-TOLMAČOVA LATVIA
5 STÂTESCU MAİA-ADRIANA ROMANIA
6 SK. RAFIKUL ISLAM INDIA
7 TOBY CHAN HONG KONG
8 DIVA KUNDAN PATEL INDIA
9 RARISA THONGSINTHUSAK THAILAND
10 ANNA UVAROVA LATVIA
AGE / YAŞ : 13-19 SERGİLENMEYE DEĞER / SELECTED FOR EXHIBITION
ORDER NAME SURNAME LOCATION
1 TOTEV GEORGI NIKOLAEV GAZİANTEP
2 YASİN ÇELİK SAMSUN
3 LARA GÜL İZMİR
4 ÇAĞLA YILMAZ TRABZON
5 DEFNE ULU GAZİANTEP
6 AYCAN AKARSU İZMİR
7 AYŞE AKSOY İSKENDURUN/HATAY
8 CEREN ÖZEL İSKENDURUN/HATAY
9 SEBİHA TUNA TRABZON
10 DURU AKTÜRK ANKARA
11 SANEM ASNÜK GAZİANTEP
12 BARIŞ ÇELİKSÖZ GAZİANTEP
13 SİMBER DİLA ALTAY GAZİANTEP
AGE / YAŞ : 13-19 SERGİLENMEYE DEĞER / SELECTED FOR EXHIBITION
ORDER NAME SURNAME LOCATION
1 MR. PANAWAT CHAIROD THAILAND
2 MR. SUPREEYA SRI NGERNDEE THAILAND
3 ANNIJA ALEKSANDRA VITOLA LATVIA
4 DAVID STOJAKOVIC CROATIA
5 ELIJA BERZONSKYTE LITHUANIAN
6 KARLA MAJKIČ CROATIA
7 MOUMITA MONDAL INDIA
8 LAI YING TUNG CHINA
9 FILIP ILINCA ROMANIA
10 ANETT ZSIGA SERBIA

 

Gaziantep Mizyal Sanat Müzesi ve Büyükşehir Belediyesi 28. Çocuk Resimleri Yarışması 2016
Mizyal Karabiber Nacaroğlu

Gaziantep Mizyal Sanat Müzesi ve Büyükşehir Belediyesinin Birlikte Düzenlemiş Olduğu 28. Çocuk Resimleri Yarışmasının Sonuçları(Results of Art Competition 2016)

AGE / YAŞ : 4-12 ALTIN ÖDÜLLER / GOLD PRIZE
ORDER NAME SURNAME LOCATION
1 ZEYNEP ORMANCI TRABZON
2 EMİN KERVANCIOĞLU GAZİANTEP
3 ALİ ÖNDER ÇİLİNGİR İZMİR
4 NUR BİLGE GAZİANTEP
5 SEZİN HAVVA UZUNER SAMSUN
6 MERYEM SAFİYE İSTANBUL
7 BERRAK SU GÖK ANKARA
8 SİMGE FAKILI GAZİANTEP
9 BERKE GÜMÜŞ SAMSUN
10 BELİZ GENÇOĞLU TRABZON
11 ALARA ÖZKAYA GAZİANTEP
AGE / YAŞ : 4-12 ALTIN ÖDÜLLER / GOLD PRIZE
ORDER NAME SURNAME LOCATION
1 LILLA TOTH SERBIA
2 DHRUN CHANDARANA INDIA
3 TÂRCU ALEXIA LILIANA ROMANIA
4 AHMEDOV ERAT KENANOV BULGARIA
5 EVA VAISMAN UKRAINE
6 ANTON ILIANOV BULGARIA
7 ANASTASIA MARIA BANU ROMANIA
8 FENA VIREN SHAH INDIA
9 KATE MINKEVICA LATVIA
10 ADIL SALIM KHAN INDIA
11 ZAHARIEVA SVILENA DIMITROVA BULGARIA
12 FILIP FERJANCIČ SLOVENIA
13 MARA TEODORA URECHE ROMANIA
14 ALICE MASLIY UKRAINE
15 TANG YAT NOK CHARLOTTE HONG KONG
16 TONG TSZ WANG AMBROSE HONG KONG
17 ANN KORSUNOVA UKRAINE
18 ALEXANDRA CIUCU ROMANIA
19 MELISA NEDJATINOVA BULGARIA
20 PAVLINA GENCHEVA BULGARIA
21 JIVKOVA RAİA DIANOVA BULGARIA
22 KENA CHAVHAN INDIA
23 CÂRSTEA ANA-MARIA ROMANIA
24 LI WAI HEI OSCAR HONG KONG
25 KAMILE JEDENKUTE LITHUANIA
26 ZAHARİEVA SVILENA DIMITROVA BULGARIA
27 FAN BERNARD HONG KONG
28 MARINA POGUST UKRAINE
29 NIKOLA DIMITROV BULGARIA
30 MONICA ALEXANDRA DOVLEAC ROMANIA
31 H. JAHIVAVI INDIA
32 ELA WOLF SLOVENIA
33 NISAPAT SINSAMUTTHAWIN THAILAND
34 ANA IRAYANOVSKA MACEDONIA
35 ANZE BARLE CUK SLOVENIA
36 BEATRISE HELMANE LATVIA
AGE / YAŞ : 4-12 GÜMÜŞ ÖDÜLLER / SILVER PRIZE
ORDER NAME SURNAME LOCATION
1 EYLÜL ŞENEL İZMİR
2 DENİZ BERFU HUYLUOĞLU GAZİANTEP
3 ELİF SUSUP İZMİR
4 KUMSAL ŞEREFLİŞAN HATAY/İSKENDERUN
5 ALİ EREN UĞURLUER GAZİANTEP
6 ONUR CEVHERTAŞ İZMİR
7 ADA ÖZDEN İZMİR
8 AZAD SAFALİ İSTANBUL
9 İREM MIRIK SAMSUN
10 ESAT MERMERKAYA GAZİANTEP
11 BERRU ÇELİKKAN GAZİANTEP
12 KEREM KAPLAN GAZİANTEP
13 NIRAY NEHİR SÜRMELİOĞLU GAZİANTEP
14 SU CEYLİN ARTUT GAZİANTEP
15 MUSTAFA KALELİ GAZİANTEP
16 EREN BOSTANCI GAZİANTEP
17 YAĞMUR TOPUZ GAZİANTEP
18 BATU EYİKOÇAK GAZİANTEP
19 KEREM DAİ GAZİANTEP
20 ELİF BAKIRHAN İZMİR
21 BERAT TÜCEL SAMSUN
22 ÇAĞAN DÖKER GAZİANTEP
23 NİSA ŞAHADE GAZİANTEP
24 RIDVAN COŞKUN TRABZON
25 YAREN HAYDARGİL GAZİANTEP
26 EMİR UĞUR GAZİANTEP
27 EMRE BARTIK GAZİANTEP
28 ELİF ÇAKMAK GAZİANTEP
29 SUDE USANMAZ İSKENDERUN/HATAY
30 MELEK NAZ ÖZMEN ANKARA
31 ZÜLEYHA KAYNAK GAZİANTEP
32 CEBRAİL ERGANİ İSTANBUL
33 DENİZ H. ÇABUK İSTANBUL
AGE / YAŞ : 4-12 GÜMÜŞ ÖDÜLLER / SILVER PRIZE
ORDER NAME SURNAME LOCATION
1 TOTEV GEORGI NIKOLAEV BULGARIA
2 CHOI CHI MAN CANDICE HONG KONG
3 ANASTASIA STRUTINSKAYA UKRAINE
4 THONGTICHA THONGNUM THAILAND
5 DIVYESH RATESH NAMBOOTHIRI INDIA
6 VANJA NIKOLIC SERBIA
7 MARA TEODORA URECHE ROMANIA
8 SE TO HO YEUNG MORTON HONG KONG
9 LAU YOU GI HONG KONG
10 TIHOMIRA PETKOVA BULGARIA
11 HENISH TABUAWALA INDIA
12 TITHI NAYAK INDIA
13 BACIU ARMINA ROMANIA
14 MİRUNA DOSPINESCU ROMANIA
15 EVİNDİ GALLELLA SRI LANKA
16 CÂRSTEA ADRIANA-STEFANIA ROMANIA
17 ANDREA LUKAROVA MACEDONIA
18 ALESSANDRA VISKONTI BULGARIA
19 YIP MING TSUN HONG KONG
20 WAI KEI TSUN, CLAUDIA HONG KONG
21 PANISARA KWANMITRA THAILAND
22 GREGOR ADAMIC SLOVENIA
AGE / YAŞ : 4-12 BRONZ ÖDÜLLER / BRONZE PRIZE
ORDER NAME SURNAME LOCATION
1 DURU KARADEDE İZMİR
2 NİDA ŞAHADE GAZİANTEP
3 NAZ ÖZKOÇAK GAZİANTEP
4 AYŞE MELEK ORUÇ SAMSUN
5 BEGÜM MUHTEREM İZMİR
6 CEYLİN DEMİR İZMİR
7 SEVİM ÇAPA ŞANLIURFA
8 ZÜLEYHA EROĞLU GAZİANTEP
9 İLKER YILDIRIM GAZİANTEP
10 FEYZA KAYNAK GAZİANTEP
11 SUDE SARIKAYA GAZİANTEP
12 BEREN EZGİ GAZİANTEP
13 ZEYNEP KARA GAZİANTEP
14 IRMAK FEHİME ARSLAN GAZİANTEP
15 MUSTAFA AKINAL GAZİANTEP
16 MEHMET EREN YILMAZ GAZİANTEP
17 AHMET SALİM ÇEVİK GAZİANTEP
18 ADEN NİSA ZEYNELOĞLU GAZİANTEP
19 ELİF BEREN UYGUR GAZİANTEP
20 ESMA KILIÇ PARLAR GAZİANTEP
21 ÖYKÜ KAYNAK GAZİANTEP
22 RÜMEYSA GÜNEL GAZİANTEP
23 IRMAK ELYAK GAZİANTEP
24 AHMET CERİT GAZİANTEP
25 NEZİH TAN YAYLA TRABZON
26 EYMEN ARSLAN İSTANBUL
27 YAREN İŞÇİOĞLU SAMSUN
28 NAZ TAHTACI GAZİANTEP
29 NURDAN AHİ GAZİANTEP
30 YAĞMUR İPEK İZMİR
31 ALİ EGE DEMİREL GAZİANTEP
32 ELİF DOĞA ERGÜVEN İSTANBUL
33 CEBRAİL ERGANİ İSTANBUL
34 İKRAM BEYDÜZ İSTANBUL
35 EYLÜL KIRKAĞAÇ İZMİR
36 YUSUF SAĞDIÇ İSTANBUL
37 MERVE NUR KAYGISIZ GAZİANTEP
38 SUDE İKBAL COŞKUN İSTANBUL
39 NİSA YENER İSTANBUL
AGE / YAŞ : 4-12 BRONZ ÖDÜLLER / BRONZE PRIZE
ORDER NAME SURNAME LOCATION
1 VONDIT KOTECHA INDIA
2 CÂRSTEA ADRİANA-ŞTEFANİA ROMANIA
3 CHLOE LİT HONG KONG
4 RUXANDRA MARİA MOCANU ROMANIA
5 NICO HEINRICH GERMANY
6 SAUUIK FORSTURE GERMANY
7 NATALIA TODOROV SERBIA
8 BADEA ALEXANDRA ELENA ROMANIA
9 PETRA DIMITROV SERBIA
10 AMELIA TAHIROVA BULGARIA
11 HELLY S. PATEL INDIA
12 FELIX HAI HONG KONG
13 MAGDALENA CORTI ARGANTINA
14 MIKHAIL BRODOVICH LATVIA
15 SHREYA BANDRISHKUMAR PATEL INDIA
16 TANISH MRUNAL MEHTA INDIA
17 SEBASTRA PLAYCAK MAKOLE
18 COCIOABÂ MARIA DIANA ROMANIA
19 NEEIN OSMANOVA BULGARIA
20 ARIANA ŞTEFANIA MOCANU ROMANIA
21 VEER ARPAN DAVE INDIA
22 ALEKSAANDRS KUZISCHINS LATVIA
23 IVAS NIKIFOROVS LATVIA
24 VOROBYOVA KSENIA
25 HAILEY TSE HONG KONG
26 NIKOLAEVA ANTONYA DEVANOVA BULGARIA
27 FRANCICO COSTA ARGANTINA
28 MARIA DOROBANTU ROMANIA
29 ALMA MANCINI ARGANTINA
30 ABRAHA WOO HONG KONG
31 ALEXANDRA BADEA ROMANIA
32 MAYA SOARE ROMANIA
33 CHEUNG CHEUK KIU HONG KONG
34 VALENTINA FELBAR SLOVENIA
35 ALMA PRISA CEANU ROMANIA
36 CHAN WINGCHI VINCI HONG KONG/CHINA
37 NETYAGA OLECTRA UKRANIA
38 JULIJA ŠTRAVS SLOVENIA
39 TZVETAN PHILIPOV BULGARIA
40 POON CHEUK HANG HONG KONG
41 ISABELLA SORİA ARGENTINA
42 NADIA KALILA RAMADHANI INDONESIAN
43 KENNARD ALVARO HADINATA INDONESIAN
AGE / YAŞ : 13-19 ALTIN ÖDÜLLER / GOLD PRIZE
ORDER NAME SURNAME LOCATION
1 BERKAY GÖKGÖZ GAZİANTEP
2 SEVGİ BEYAZ ŞANLIURFA
3 EMİR DEMİRCİOĞLU İSTANBUL
4 ASYA TURAN ADANA
5 ZEHRA CEREN GEDİKLİ TRABZON
6 GÜLENAY GENÇ TRABZON
7 BERAT İPEK İSTANBUL
8 ELİF NAZ TEYMUR GAZİANTEP
9 BİLAL AKSOY TRABZON
AGE / YAŞ : 13-19 ALTIN ÖDÜLLER / GOLD PRIZE
ORDER NAME SURNAME LOCATION
1 TANISHA RAJENDRA JADHAV INDIA
2 ROBERTA DIEKONTAITE LITHUANIA
3 ALEXANDRA GHERGHINOIU
4 PANKTI SANGHVI INDIA
5 TEA JURIC HRVATSK
6 K. MADHURI INDIA
7 MEHA PRAFULBHAI BHALODIYA INDIA
8 KLARA DURRIČ SLOVENIA
9 IVA KURELAC SLOVENIA
10 DEJAN STAMENOV BULGARIA
11 DAVID MIHARIJA HRVATSK
12 SOFIYA OSTROVERKHOVA UKRANIE
13 PRISTAVU ANDREEA ROMANIA
14 KRİSTİNA MATEEVA MACEDONIA
AGE / YAŞ : 13-19 GÜMÜŞ ÖDÜLLER / SILVER PRIZE
ORDER NAME SURNAME LOCATION
1 EMRE TÜRKMAYA GAZİANTEP
2 CEMRE YANCAR GAZİANTEP
3 EVRİK BELEK GAZİANTEP
4 YAREN İBİŞOĞLULLARI GAZİANTEP
5 CEYLİN KULAKSIZ İZMİR
6 GÖKTUĞ EROL TRABZON
7 YASEMİN KUTAN İZMİR
8 EYLÜL YANKIN TRABZON
9 ZEYNEP PULULAR İZMİR
10 EDA SARIATOĞLU TRABZON
11 ZEYNEP KAŞKA TRABZON
12 ALEYNA ARSLAN TÜRK İSTANBUL
13 RABİA KARAGÜZEL TRABZON
14 TUNA UÇARAK GAZİANTEP
AGE / YAŞ : 13-19 GÜMÜŞ ÖDÜLLER / SILVER PRIZE
ORDER NAME SURNAME LOCATION
1 A. PAVANI INDIA
2 ALINA SCHERBAKOVA UKRAINE
3 BUCA STEFAN ROMANIA
4 VAIDEHI RATESH SAWANT INDIA
5 GULIYA LUPOLOVER UKRAINE
6 ALÂRESCU TEODORA ROMANIA
7 LINO LEUM SLOVENIA
8 MR. PUTIPONG KOUMPUPOL
9 ALEXANDRA GHERGHINOIU ROMANIA
10 HAYSON CHU HONG KONG
11 K. MADIHURI INDIA
12 ANA PEČARIČ HRVATSKA
13 A. PRAHLAD INDIA
14 UNGUREANU XENIA ROMANIA
15 M. MOUNIKA REDDY INDIA
16 K. SONI INDIA
17 TÂNÂSE DIANA MARIA ROMANIA
18 KLIM SHIROKOVKIY UKRAINE
19 BOR GRACEJ SLOVENIA
AGE / YAŞ : 13-19 BRONZ ÖDÜLLER / BRONZE PRIZE
ORDER NAME SURNAME LOCATION
1 ZEYNEP DİŞLİ GAZİANTEP
2 GÖKÇE AY GAZİANTEP
3 ZEYNEP ALAKAŞ ADANA
4 ALPEREN ALTUN DALOĞLU SAMSUN
5 GÖKDENİZ ÖZGÜR SAMSUN
AGE / YAŞ : 13-19 BRONZ ÖDÜLLER / BRONZE PRIZE
ORDER NAME SURNAME LOCATION
1 KALRAN TOSHI INDIA
2 SORINA TEODORA CALINESCU ROMANIA
3 TIYASA KARMAKAR INDIA
4 LINO LEUM SLOVENIA
5 RETROV ANDREEA ELIZA ROMANIA
6 MR. PANAWAT CHAIROD THAILAND
7 JULISA RANGELOV SARBIA
8 SHAIL V. SHAH INDIA
9 MR. PUTIPONG KAMPAPOL
10 STOICA GMEORGHE FZORENTIN ROMANIA
11 NEDA VARPUKAUSKAITE LITHUANIA
12 JAN ZRIM SLOVENIA
13 PORUMBANA ROMANIA
14 NATASHA YAZDI UMRIGAR INDIA
15 MIVEJA CENER SLOVENIA
16 HIMANSHY MANISH KURIL INDIA
17 KRISTIJAN STANČEV ROMANIA
18 BALAN MARIA LUIZA ROMANIA
19 LUNGU – AILENEI ANDREI ROMANIA
20 JELIZAVETA POROTSKAJA LATVİA
21 VIOLA SANDOR SERBIA
AGE / YAŞ : 4-12 SERGİLENMEYE DEĞER / SELECTED FOR EXHIBITION
ORDER NAME SURNAME LOCATION
1 BARIŞ ARDA UÇAR İZMİR
2 DİLA KOZLUCA İSTANBUL
3 ÇAĞAN ÖZDURAK GAZİANTEP
4 TUNA AKKAYA SAMSUN
5 İREMSU KAÇMAZ SAMSUN
6 AYŞE NAZÇETİN ANKARA
7 ZEYNEP KIRIK İSTANBUL
8 ELİF HAZER ANKARA
9 H. GÜL KAHRIMAN SAMSUN
10 RIDVAN COŞKUN TRABZON
AGE / YAŞ : 4-12 SERGİLENMEYE DEĞER / SELECTED FOR EXHIBITION
ORDER NAME SURNAME LOCATION
1 MR SIRAWIT JEEYASAK THAILAND
2 KATRİN PETROVA BULGARIA
3 NYAH ČEBAŠEK SLOVENIA
4 JEKATERİNA-TOLMAČOVA LATVIA
5 STÂTESCU MAİA-ADRIANA ROMANIA
6 SK. RAFIKUL ISLAM INDIA
7 TOBY CHAN HONG KONG
8 DIVA KUNDAN PATEL INDIA
9 RARISA THONGSINTHUSAK THAILAND
10 ANNA UVAROVA LATVIA
AGE / YAŞ : 13-19 SERGİLENMEYE DEĞER / SELECTED FOR EXHIBITION
ORDER NAME SURNAME LOCATION
1 TOTEV GEORGI NIKOLAEV GAZİANTEP
2 YASİN ÇELİK SAMSUN
3 LARA GÜL İZMİR
4 ÇAĞLA YILMAZ TRABZON
5 DEFNE ULU GAZİANTEP
6 AYCAN AKARSU İZMİR
7 AYŞE AKSOY İSKENDURUN/HATAY
8 CEREN ÖZEL İSKENDURUN/HATAY
9 SEBİHA TUNA TRABZON
10 DURU AKTÜRK ANKARA
11 SANEM ASNÜK GAZİANTEP
12 BARIŞ ÇELİKSÖZ GAZİANTEP
13 SİMBER DİLA ALTAY GAZİANTEP
AGE / YAŞ : 13-19 SERGİLENMEYE DEĞER / SELECTED FOR EXHIBITION
ORDER NAME SURNAME LOCATION
1 MR. PANAWAT CHAIROD THAILAND
2 MR. SUPREEYA SRI NGERNDEE THAILAND
3 ANNIJA ALEKSANDRA VITOLA LATVIA
4 DAVID STOJAKOVIC CROATIA
5 ELIJA BERZONSKYTE LITHUANIAN
6 KARLA MAJKIČ CROATIA
7 MOUMITA MONDAL INDIA
8 LAI YING TUNG CHINA
9 FILIP ILINCA ROMANIA
10 ANETT ZSIGA SERBIA
2017 resim yarışması sonuçları2017 Resim Yarışması Sonuçları(Results of Art Competition 2017)mizyalart 2017 yarışma sonuçları

mizyalart • 7 Nisan 2017


Önceki / Previous