OLYMPUS DIGITAL CAMERA

2014 Resim Yarışması Sonuçları(Results of Art Competition 2014)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sevgili Çocuklar,
Mizyal Galeri Müze’nin düzenlediği 2014 Çocuk resimleri yarışması sonuçlarının resim sergisi ve ödül töreni, 22 Nisan 2014 günü saat 9:30 da Gaziantep Büyükşehir Belediye Onat Kutlar Salonuda yapılacaktır. Tüm öğrencilerimizi, velilerini ve öğretmenlerini törenimizde görmeyi arzu ediyoruz. Törene katılmak isteyenler detaylı bilgi almak için 05325948830 ya da 05323569884 telefonunu arayabilirler.
Mizyal Karabiber Nacaroğlu
Dear Children,
The award ceremony will be 22rd of April 2014 at   Gaziantep Municipality Onat Kutlar Hall at 9:30. We hope to seeall winners, thair families and mentors in the ceremony. Please contact 0090 532 5948830 or 0090 5323569884.
Mizyal Karabiber Nacaroğlu

 

Group 1. Age/Yaş 4-12

 

GOLD MEDAL / ALTIN ÖDÜLLERİ

Aleksandrs Kuzishcins – Age/Yaş: 6

Art School – Jurmala – Latvia

Teacher/Öğretmen: Antons Vaivods

Aprajita Singh – Age/Yaş: 11

VENUS Academy of Fine Arts – India

Teacher/Öğretmen: Mr. Hariohm Gurjar

Joanna Linsey Tsa – Age/Yaş: 4

ANANDA Visual Art School – Indonesia

Teacher/Öğretmen: Yanty Hardi Saputra

Gogan Eduart Ionui – Age/Yaş: 10

Armonia Culorilor Poiana Lacului – Romania

Teacher/Öğretmen: Ionela Carsiea

Rivaldo Sabo – Age/Yaş: 5

Osnovna Sola Sveti Jurij – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Matej Gider

Fomenko Diana – Age/Yaş: 8

Sunday school at Church – Kazan – Ukraine

Teacher/Öğretmen: Shynkarenko Olha Volodymyrivna

Lee Yik Yau – Age/Yaş: 12

Simply Art – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Mr. Lau Hoo Cheong & Ms. Lee Chui Fan

Misa Biswas – Age/Yaş: 12

Rahara Nibedita Art Center – West Bengal – India

Teacher/Öğretmen: Apurba Banerjee

Neza Gasparic – Age/Yaş: 5

VRTEC PTUJ – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Irena Vrabl

Maja Kapun – Age/Yaş: 5

Vrtec “Otona Zupancica Zidanskova”- Slov. Bistrica – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Franja Visnar

Zaharieva Svilena Dimitrova – Age/Yaş: 8

United Children’s Complex Fine Arts School – Bulgaria

Teacher/Öğretmen: Momchilov

Alexandra Ciucu – Age/Yaş: 8

Cercul Culoare Si Vis – Romania

Teacher/Öğretmen: Elena Stoica

Wong Hong Chun – Age/Yaş: 5

Vkids Creative – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Ms. Alice Poon

Iva Maric – Age/Yaş: 6

Workshop EMART – Subotica – Serbia

Teacher/Öğretmen: Grubanov Martinek Emilija

Hemil Shukla – Age/Yaş: 8

DECENT Drawing and Painting Classes – Ahmedabad – India

Teacher/Öğretmen: Mrs. Shetal Chokshi

Liu Tung Yan – Age/Yaş: 12

School of Creativity – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Stephanie Yip

Sofiya Ostroverkhova – Age/Yaş: 11

Lyceum of Arts 133 – Ukraine

Teacher/Öğretmen: Viktoriya Chernyakova

Zeynep Naz Vural – Age/Yaş: 8

Ataşehir Bilfen İ.Ö.O. – İstanbul – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Miray Konurtay

Alperen Akallı – Age/Yaş: 7

Özel Trabzon Ata Eğ. Kurumları – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Veysel Acar

Toprak Aker – Age/Yaş: 6

Meryem Cavga Sanat Evi – Samsun – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Meryem Cavga Akkaya

 

SILVER MEDAL / GÜMÜŞ ÖDÜLLERİ

Kamer Can Hamur – Age/Yaş: 10

12 Eylül İ.Ö.O. – İzmir – Türkiye

Teacher/Öğretmen:

Tetyana Stepanyuk – Age/Yaş: 10

Children’s School of Folk Arts – Lviv-Ukraine

Teacher/Öğretmen: Mariya Yanko

Loreta Reinika – Age/Yaş: 7

Kekava Art School – Latvia

Teacher/Öğretmen: Zile Ozolina-Sneidere

Ajda Jenko – Age/Yaş: 11

OS Vodice – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Darinka Klopcic

Mitrache Radu Iustinian – Age/Yaş: 12

Sfentul Apositol Andrei – Romania

Teacher/Öğretmen: Iacobescu Cristina Elena

Josephine Joan – Age/Yaş: 5

ANANDA Visual Art School – Indonesia

Teacher/Öğretmen: Mr. Yanty Hardi Saputra

Eni Magdalena Orec – Age/Yaş: 10

Elemntary School Nikola Tesla – Rijeka – Croatia

Zea Keyur Shah – Age/Yaş:7

Kanti Rana’s Hobby Centre – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen: Malti Rana

Isabella So Chin Yee – Age/Yaş: 8

Simply Art – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Mr. Lau Hoo nCheong & Ms. Lee Chui Fan

Tina Hribernik – Age/Yaş: 11

OS Polhov Gradec – Slovenia

Teacher/Öğretmen:Mrs. Valerija Petrovec

M. Mounika Reddy – Age/Yaş: 12

Young Envoy International – Hyderabad – India

Teacher/Öğretmen: Ms. B. Padnia Reddy

Ema Medutyte – Age/Yaş: 10

The Art School of Kretinga – Lithuania

Teacher/Öğretmen: Zivile Sabaliauskaite

Gabriela Boncheva – Age/Yaş: 7

Fine Arts Studio – Dasha – Bulgaria

Teacher/Öğretmen: D.Batembergska

Khusmboo Bhavin Palkhiwala – Age/Yaş: 12

Hobby Centre for Arts – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen: Ms. Rupangi V. Panchal&Mr.Vishwanath K. Panchal

Nazimova Selyai Feimova – Age/Yaş: 12

United Children’s Complex Fine Arys School – Bulgaria

Teacher/Öğretmen: Momchilov

Gareth Wong Sung Ming – Age/Yaş: 5

Vkids Creative – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Ms. Vivian Leung

Taylor Wong – Age/Yaş: 5

Yellow House Children’s Art Programme – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Miss Elsa Poon

Matea Lukac – Age/Yaş: 8

Workshop Em Art – Subotica – Serbia

Teacher/Öğretmen: Grubanov Martinek Emilija

Yoanna Ermenkova – Age/Yaş: 9

Studio of Fine Arts – Sofia – Bulgaria

Teacher/Öğretmen: Galina Yanakieva

Ummesalma Adnanbhai Diwan – Age/Yaş: 10

Tulika for Child Art – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen: D. M. Chauhan, R. D. Chauhan, Z. F. A: Keshwani

Nyzaroba Diana – Age/Yaş: 9

Hudshkola – Ukraine

Teacher/Öğretmen:

Marina Gurok – Age/Yaş: 12

Liceum of Arts – Kharkov – Ukraine

Teacher/Öğretmen: Marina Rudenko

Anna Bliznuk – Age/Yaş: 10

Lyceum of Arts – Kharkov – Ukraine

Teacher/Öğretmen: Iryna Aleksandrova

Hazar Şahin – Age/Yaş: 9

Özel Sanko Okulları – Gaziantep – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Özlem Tanyeri

Nisa Simay Hıdıroğlu – Age/Yaş. 7

Bahçeşehir Koleji – Gaziantep – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Uğur Eyimutaf

İlayda Çınar – Age/Yaş: 12

Aliye Ömer Battal İlköğretim Okulu – Gaziantep – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Dilek Çalışır

Merve Çakmak – Age/Yaş: 9

Yamaneli İlkokulu – Balıkesir – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Nebat Göze

Heja İnci – Age/Yaş: 8

Çukurova İMKB İ.Ö.O. – Adana – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Sibel İnci

BRONZ MEDAL / BRONZ ÖDÜLLERİ

Liliya Sorokolit – Age/Yaş: 10

Children’s School of Folk Arts – Lviv – Ukraine

Teacher/Öğretmen : Alina Krytska

Egija Smeile – Age/Yaş: 12

Kekava Art School – Latvia

Teacher/Öğretmen : Linda Auzina

Niklas Ziebart – Age/Yaş: 9

Diagnose u. Förderh – Hohenfurch – Germany

Teacher/Öğretmen :Christl Subiabre

Salsabila Solihah – Age/Yaş: 10

ANANDA Visual Art School – Indonesia

Teacher/Öğretmen : Mrs. Yanty Hardi Saputra

Maria Angelica Tejada – Age/Yaş: 8

Padre Burgos Elemantary School – Philippines

Teacher/Öğretmen : Ms. Jessica Tejada

Cocioaba Denisa – Age/Yaş: 11

Armonia Culorifor – Arges – Romania

Teacher/Öğretmen : Carstea Ionela

Manas Kedar Afle – Age/Yaş: 8

Hobby Center – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen : Kanti Rana

Biniyam Yilma – Age/Yaş: 10

Beteseb Academy – Addis Ababa – Ethiopia

Teacher/Öğretmen : Desaelgn Mekuria

Ngan Ching Yan – Age/Yaş: 11

Simply Art – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen : Mr. Henry LAu Hoo Cheong & Ms. Iris Lee Chui Fan

Nena Aleksov – Age/Yaş: 9

OS Hristo Botev – Dimitrovgrad – Serbia

Teacher/Öğretmen : Sladjana Dimitrov

Nik Solatnik – Age/Yaş: 5

Vrtec Ptuj – Slovenia

Teacher/Öğretmen : Irena Vrabl

Iva Juric – Age/Yaş: 5,5

Vrtec Otona Zupancica – Slov. Bistrica – Slovenia

Teacher/Öğretmen : Franja Visnar

Ciontu Ada – Age/Yaş: 10

Ceercul Culoare – Corbeni – Romania

Teacher/Öğretmen : Elena Stoica

Vrachaliiska Ioanna Ivailova – Age/Yaş: 11

United Children’s Complex Fine Arts School – Bulgaria

Teacher/Öğretmen : Momchilov

Monica Alex Dovleac – Age/Yaş: 8

Cercul Culoare – Crbeni – Romania

Teacher/Öğretmen : Elena Stoica

Adrian Lau – Age/Yaş: 8

Yellow House Children’s Art Programme – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen : Miss Elsa Poon

Maja Potisk – Age/Yaş: 12

OS Anice Cernejeve – Makole – Slovenia

Teacher/Öğretmen : Irena Ravnikar

S. A. Ruwini Pramodya – Age/Yaş: 9

Mahamaya Girls’ College – Kandy – Sri Lanka

Teacher/Öğretmen : Mahamaya Girls’ College

Kaleja Milan – Age/Yaş: 10

Zakladna Skola – Jarovnice – Slovakia

Teacher/Öğretmen : Mgr. Jan Sajko

Nityam Dixzt – Age/Yaş: 11

DECENT Drawing &Painting Classes – Ahmedabad – India

Teacher/Öğretmen : Mrs. Shetal Chokshi

Kan Yan Tung – Age/Yaş: 12

School of Creativity – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen : Stephanie Yip

Hromovicheva Agata – Age/Yaş: 10

National Fine Art Studios Ulei – Moskov – Russia

Teacher/Öğretmen : Izosimov Yury Grigoryevicj

Devarya Patwardhan – Age/Yaş: 8

T.P.Art Class – Hiranandani – India

Teacher/Öğretmen : Rupal Shah

Yevgeniy Kuchin – Age/Yaş:11

Lyceum of ARts 133 – Kharkov – Ukraine

Teacher/Öğretmen : Viktoriya Chernyakova

Simge Fakılı – Age/Yaş: 8

Özel Sanko Okulları – Gaziantep – Türkiye

Teacher/Öğretmen : Merve Ölçer

Elifnaz Teymur – Age/Yaş: 10

Özel Sanko Okulları – Gaziantep – Türkiye

Teacher/Öğretmen : Özlem Tanyeri

Hatice Öztürk – Age/Yaş: 11

Aliye Ömer Battal Ortaokulu – Gaziantep-Türkiye

Teacher/Öğretmen : Dilek Çalışır Karataş

Betül Güler – Age/Yaş: 10

Yaman Egeli İlkokulu – Balıkesir – Türkiye

Teacher/Öğretmen : Dilek Ayan

İsmail Emre Yılmaz – Age/Yaş: 6

Veysel Acar Atölyesi – Trabzon – Türkiye

Teacher/Öğretmen : Veysel Acar

SELECTED FOR EXHIBITION / SERGİLEMEK İÇİN SEÇİLENLER

Bogatyrenko Lİsa – Age/Yaş: 8

Kyiv Palace of Children and Juniors – Ukraine

Teacher/Öğretmen: Kozhaeva Tetyana Olexiivna

Fedina Olga – Age/Yaş: 10

Kyiv Palace of Children and Juniors – Ukraine

Teacher/Öğretmen: Kozhaeva Tetyana Olexiivna

Panichev Yuriy –Age/Yaş: 7

Kyiv Palace of Children and Juniors – Ukraine

Teacher/Öğretmen: S.E. Yellanska

Dhairya Paresh Shah –Age/Yaş: 12

Hobby Centre for Art – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen:  Vishwanath K. Panchal&Rupangi V. Panchal

Mustafa Soysal – Age/Yaş: 6

Gaziantep Kolej Vakfı – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Balıklar Grubu

Liga Frienberga – Age/Yaş: 11

Kekava Art School – Latvia

Teacher/Öğretmen: Linda Auzina

Deren Boğuçlu – Age/Yaş: 5

Özel Trabzon Ata Eğitim Kurumları – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Veysel Acar

Alper Akıllı – Age/Yaş: 8

Özel Trabzon Ata Eğitim Kurumları – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Veysel Acar

Tonyukuk Kerimoğlu – Age/Yaş: 7

Veysel Acar Atölyesi – Trabzon – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Veysel Acar

Ali Önder Çilingir – Age/Yaş: 9

Buca Dirayet Süren İlkolkulu – İzmir – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Dilek Çiftçi Yılmaz

Ece Tiken – Age/Yaş: 6

Özel Sanko İlkokulları – Gaziantep – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Merve Ölçer

Onur Emre Özefe – Age/Yaş: 7

Özel Sanko İlkokulları – Gaziantep – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Merve Ölçer

Asude Kayhan – Age/Yaş: 5

Özel Sanko İlkokulları – Gaziantep – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Merve Ölçer

Efe Tanyeri – Age/Yaş: 11

Özel Sanko İlkokulları – Gaziantep – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Özlem Tanyeri

Setenay Sarsu – Age/Yaş: 11

Özel Sanko İlkokulları – Gaziantep – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Özlem Tanyeri

Sudem Gölbaşı – Age/Yaş: 10

Özel Sanko İlkokulları – Gaziantep – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Özlem Tanyeri

Begüm Güralp – Age/Yaş: 9

Özel Sanko İlkokulları – Gaziantep – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Özlem Tanyeri

Ada Ercan – Age/Yaş: 9

Özel Sanko İlkokulları – Gaziantep – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Özlem Tanyeri

Levent Özkeklikçi – Age/Yaş: 12

Bahçeşehir Koleji – Gaziantep – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Nida Sebzeci Çağlar

Muhammed Faruk Küsbeoğlu – Age/Yaş: 7

Bahçeşehir Koleji _ Gaziantep – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Uğur Eyimutaf

Özge Özköse – Age/Yaş: 10

Bahçeşehir Koleji – Gaziantep – Türkiye

,                              Teacher/Öğretmen: Turhan Arca

Selinay Başkaya – Age/Yaş: 12

Bahçeşehir Koleji – Gaziantep – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Nida Sebzeci Çağlar

Furkan Büyükarpacı – Age/Yaş: 12

Bahçeşehir Koleji – Gaziantep – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Nida Sebzeci Çağlar

Sera Cücük – Age/Yaş: 12

İsmetpaşa İ.Ö.O. – Elazığ

Teacher/Öğretmen: Aynur Akgün

Ahmad Al Beik – Age/Yaş: 7

Ferhan Nakiboğlu Int. School – Gaziantep – Türkiye

Teacher/Öğretmen: George Kennedy

Ece Zeynep Cebeci – Age/Yaş: 8

Meryem Cavga Sanat Evi –Samsun – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Meryem Cavga Akkaya

Sıla Çelik – Age/Yaş: 9

Meryem Cavga Sanat Evi –Samsun – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Meryem Cavga Akkaya

Sıla Çelik – Age/Yaş: 9

Meryem Cavga Sanat Evi –Samsun – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Meryem Cavga Akkaya

Ecem Gün

Meryem Cavga Sanat Evi –Samsun – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Meryem Cavga Akkaya

Pınar Arslantaş – Age/Yaş: 7

Meryem Cavga Sanat Evi –Samsun – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Meryem Cavga Akkaya

Ayşe Naz Uygur – Age/Yaş: 6

Gaziantep Kolej Vakfı – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Mavi Boncuklar

Zeynep Polat – Age/Yaş: 5

Gaziantep Kolej Vakfı – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Şirinler sınıfı

Defne Çapan – Age/Yaş: 5

Gaziantep Kolej Vakfı – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Arılar Sınıfı

Nilay Şimşek – Age/Yaş: 6

Gaziantep Kolej Vakfı – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Yıldızlar  Sınıfı

Zeynep Tatar – Age/Yaş: 6

Özel Bilfen Ataşehir İ.Ö.O. – İstanbul Türkiye

Teacher/Öğretmen: Arzu Özen

Duygu Karaburan – Age/Yaş: 11

Aliye Ömer Battal Ortaokulu – Gaziantep – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Dilek Çalışır

Sema Nur Emenci – Age/Yaş: 12

Aliye Ömer Battal Ortaokulu – Gaziantep – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Dilek Çalışır

Gamze Değirmenci – Age/Yaş: 12

Nilgün İsmet Akınalan İ.Ö.O. – Gaziantep – Türkiye

Teacher/Öğretmen:

Melike Ergenç – Age/Yaş: 7

Resim Atölyemiz Özel Resim Kursu – Yeşilköy – İst. – Türkiye

Teacher/Öğretmen:  Arzu Yıldan

Arda Akay Karataş – Age/Yaş:8

Nilgün İsmet Akınalan Ortaokulu – Gaziantep – Türkiye

Teacher/Öğretmen:

Jazminn Bremer – Age/Yaş: 7

Ferhan Nabiboğlu Int. School – Gazintep – Türkiye

Teacher/Öğretmen:  George Kennedy

Dilara Sönmez – Age/Yaş: 11

Bahçeşehir Koleji – Gaziantep – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Nida Sebzeci Cağlar

Meltem Mataraci – Age/Yaş: 7

TEB Ataşehir İÖO – İstanbul –Türkiye

Teacher/Öğretmen: Güney Gürdamar Demirağ

Belis Göncüoğlu – Age/Yaş: 8

Şehit Pilot Muzaffer Erdönmez İÖO – Yeşilköy – İst – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Arzu Yıldan

Varvara Tolmachova – Age/Yaş: 10

Lyceum of Art – Kharkov – Ukraine

Teacher/Öğretmen: Iryna Aleksandrova

Berkay Gökgöz – Age/Yaş : 12

Mizyal Sanat Evi – Gaziantep – Türkiye

Teacher/Öğretmen:  Mizyal Karabiber Nacaroğlu

Sofiya Ostroverkhova – Age/Yaş: 11

Lyceum of Arts – Kharkov – Ukraine

Teacher/Öğretmen:  Viktoriya Chernyakaya

Maya Chizhicenko – Age/Yaş: 5

Liceum of Arts – Kharkiv – Ukraine

Teacher/Öğretmen:  Sergii Grichanok

Sakshi Pande – Age/Yaş: 11

T.P. Art Class – Thane – India

Teacher/Öğretmen:  Rupal Shah

Shutina Dasha – Age/Yaş: 9

National Fine Art Studio Ulei – Moscov -Russia

Teacher/Öğretmen:  Izosimov Yury Grigoryevich

Age/Yaş:11

Hudshkola – Ukraine

Age/Yaş:7

Hudshkola – Ukraine

Kennard Alvaro Hadinata – Age/Yaş: 6

Aeli School – Surabaya – Indonesia

Teacher/Öğretmen:  Choirul Subechi Spd Mpd

Daniel Peng – Age/Yaş: 5

Yellow House Children’s Art Programme – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen:  Miss Elsa Poon

Bhavya Nileshbhai Trivedi – Age/Yaş: 11

Tulika for Child Art – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen:  D. M. Chauhan, R. D. Chauhan, Z. F. A. Keshwan

Manas Vyas – Age/Yaş: 8

DECENT Drawing and Painting Classes – Ahmedabad – India

Teacher/Öğretmen:  Shetal Chokshi

Katelyn Chan – Age/Yaş: 6

Yellow House Children’s Art Programme – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen:  Miss Elsa Poon

Niyayda Nuray – Age/Yaş : 7

Fine Art Studio – Dasha – Bulgaria

Teacher/Öğretmen:  D. Batembergska

Melisa Nedjatinova – Age/Yaş: 8

Fine Art Studio – Dasha – Bulgaria

Teacher/Öğretmen:  D. Batembergska

Andrej Jug –  Age/Yaş: 5

Vrtec Otona Zupancica – Slov. Bistrica – Slovenia,

Teacher/Öğretmen:  Emilija Repic

Pushkar Rakesh Patil – Age/Yaş: 7

Kanti Rana’s Hobby Centre – Gujarat- India

Teacher/Öğretmen:  Kamal Rana

H. Jahnavi – Age/Yaş: 5

Young Envoys International – India

Teacher/Öğretmen:  B. Padma Reddy

Valerie Lİennart – Age/Yaş: 4

ANANDA Visual Art School – Indonesia

Teacher/Öğretmen:  Yanty Hardi Saputra

Nazwa Khairunnisa Hidayat – Age/Yaş: 5

ANANDA Visual Art School – Indonesia

Teacher/Öğretmen:  Yanty Hardi Saputra

Makarevich Oleksandr – Age/Yaş: 7

Palace of Children and Juniors- Kyiv –Ukraine

Teacher/Öğretmen:  N.V. Kaverzneva

Jaıval Shah – Age/Yaş: 5

VENUS Academy of Fine Arts – Gujarat- India

Teacher/Öğretmen:  Hariohm Gurjar

Sofja Vorkele – Age/Yaş: 11

Art School – Jurmala – Latvia

Teacher/Öğretmen:  Antons Vaivods

Wira Tril – Age/Yaş: 10

Children’s School of Folk Arts – Lviv – Ukraine

Teacher/Öğretmen:  Mariya Yanko

Deniz Şanlı – Age/Yaş: 9

Vali Kutlu Aktaş İÖO – İzmir – Türkiye

Teacher/Öğretmen:  Ferayi Taşkıran

Nehir Yılmaz – Age/Yaş: 10

Özel Trabzon Ata Eğitim Kurumları – Türkiye

Teacher/Öğretmen:  Veysel Acar

Selin Çakmak – Age/Yaş:10

Veysel Acar Atölyesi – Trabzon – Türkiye

Teacher/Öğretmen:  Veysel Acar

Umut Altunocağı – Age/Yaş: 12

Aliye Ömer Battal Ortaokulu – Gaziantep – Türkiye

Teacher/Öğretmen:  Dilek Karataş

Mehmet Altuğ Dizdar – Age/Yaş: 11

Özel Bilfen Ataşehir İÖO – İstanbul  Türkiye

Teacher/Öğretmen:  Emel Tali

Arda İlhan – Age/Yaş: 8

Gaziantep Kolej Vakfı – Türkiye

Teacher/Öğretmen:  Şeyma Aslantaş

Nilüfer Yayla – Age/Yaş: 6

Gaziantep Kolej Vakfı – Türkiye

Teacher/Öğretmen:  Yıldızlar Sınıfı

Merve Nida Ekin – Age/Yaş: 8

Bahçeşehir Koleji – Gaziantep – Türkiye

Teacher/Öğretmen:  Turhan Arca

Zeynep Perçin – Age/Yaş: 10

Yaman Egeli İÖO – Bandırma – Türkiye

Teacher/Öğretmen:  İlhan Devir

Aycan Akarsu – Age/Yaş: 10

Kılıçarslan İÖO – İzmir – Türkiye

Teacher/Öğretmen:  Ferayi Taşkıran

Anna Diordijeva – Age/Yaş: 7

Art School – Jurmala – Latvia

Teacher/Öğretmen:  Valentina Homka

Porotskaya Elizaveta – Age/Yaş: 9

Art School – Jurmala – Latvia

Teacher/Öğretmen:  Antons Vaivods

Shulte Adele – Age/Yaş: 8

Art School – Jurmala – Latvia

Teacher/Öğretmen:  Valentina Homka

Z. Pelin Kuzucu – Age/Yaş:6

Civciv Anaokulu – İzmir – Türkiye

Teacher/Öğretmen:

Merve Ulaşan – Age/Yaş:10

İhsan Çeliten Ortaokulu – Türkiye

Teacher/Öğretmen:

….. – Age/Yaş: 10

12 Eylül Ortaokulu – İzmir – Türkiye

Teacher/Öğretmen:

Andrij Pavlenko – Age/Yaş: 7

Children’ School of Folk Arts – Lviv – Ukraine

Teacher/Öğretmen:  Roxolana Sadova

Diana Kwasnicka – Age/Yaş: 10

Children’ School of Folk Arts – Lviv – Ukraine

Teacher/Öğretmen:  Mariya Yanko

Jacqueline Louda – Age/Yaş:11

Sonder Padagogisches Förderzentrum – Altenstadt – Germany

Teacher/Öğretmen:  Heide Jordan

Serafin Hutter – Age/Yaş: 9

Diagnose u Förderhlasse – Hohenfurch – Germany

Teacher/Öğretmen:  Christl  Subiabre

Filip Nastran – Age/Yaş: 11

OS Vodile – Vodice – Slovenia

Teacher/Öğretmen:  Darinka Klopcic

Vidhi M. Chauhan – Age/Yaş: 8

VENUS Academy of Fine Arts – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen:  Mr. Hariohm Gurjar

Srivari – Age/Yaş: 7

VENUS Academy of Fine Arts – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen:  Mr. Hariohm Gurjar

Vrushali Ranadive – Age/Yaş: 11

VENUS Academy of Fine Arts – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen:  Mr. Hariohm Gurjar

Vatshlay Soni – Age/Yaş: 6

VENUS Academy of Fine Arts – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen:  Mr. Hariohm Gurjar

Prayag Shirolawala – Age/Yaş: 10

VENUS Academy of Fine Arts – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen:  Mr. Hariohm Gurjar

Yashvi D. Soni –Age/Yaş: 7

VENUS Academy of Fine Arts – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen:  Mr. Hariohm Gurjar

Parva K. Mistry – Age/Yaş: 5

VENUS Academy of Fine Arts – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen:  Mr. Hariohm Gurjar

Komal Surana – Age/Yaş: 9

VENUS Academy of Fine Arts – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen:  Mr. Hariohm Gurjar

 

Akshat Shah – Age/Yaş: 7

VENUS Academy of Fine Arts – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen:  Mr. Hariohm Gurjar

Dhruv Chandarana – Age/Yaş: 4

VENUS Academy of Fine Arts – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen:  Mr. Hariohm Gurjar

Florence Lisius – Age/Yaş: 8

ANANDA Visual Art School – Indonesia

Teacher/Öğretmen: Mrs. Yanty Hardi Saputra

Jonathan Luc – Age/Yaş: 6

ANANDA Visual Art School – Indonesia

Teacher/Öğretmen: Mrs. Yanty Hardi Saputra

Kezia Trinity – Age/Yaş: 5

ANANDA Visual Art School – Indonesia

Teacher/Öğretmen: Mrs. Yanty Hardi Saputra

Alvin Flavianus Gunawan – Age/Yaş: 5

ANANDA Visual Art School – Indonesia

Teacher/Öğretmen: Mrs. Yanty Hardi Saputra

Olivia Joyce Linardi – Age/Yaş: 9

ANANDA Visual Art School – Indonesia

Teacher/Öğretmen: Mrs. Yanty Hardi Saputra

Farren Miyra Tatang – Age/Yaş: 5

ANANDA Visual Art School – Indonesia

Teacher/Öğretmen: Mrs. Yanty Hardi Saputra

Revan Fauzan Ramadhan –Age/Yaş: 7

ANANDA Visual Art School – Indonesia

Teacher/Öğretmen: Mrs. Yanty Hardi Saputra

Chelsey Aurelie Hardja – Age/Yaş : 4

ANANDA Visual Art School – Indonesia

Teacher/Öğretmen: Mrs. Yanty Hardi Saputra

Dinayanti Zanetta – Age/Yaş: 10

ANANDA Visual Art School – Indonesia

Teacher/Öğretmen: Mrs. Yanty Hardi Saputra

Sara Rapic – Age/Yaş: 10

Elemntary School Nikola Tesla – Rijeka – Croatia

Teacher/Öğretmen: Ivan Mrakovcic

Tea Juric – Age/Yaş: 12

Elemntary School Nikola Tesla – Rijeka – Croatia

Teacher/Öğretmen: Ivan Mrakovcic

Petar Marjanovic – Age/Yaş: 10

Elemntary School Nikola Tesla – Rijeka – Croatia

Teacher/Öğretmen: Mirjana Kovacic

Ana Maria Carstea – Age/Yaş: 8

Armonia Culorilor poiana Lacului – Arges – Romania

Teacher/Öğretmen: Carstea Ionela

Anna Denysova – Age/Yaş: 9

Palace of Children and Juniors – Kyiv – Ukraine

Teacher/Öğretmen: S. Olha Volodymyrivna

Taisia Rogashevska –Age/Yaş: 10

Palace of Children and Juniors – Kyiv – Ukraine

Teacher/Öğretmen: N. V. Kaverzneva

Mykyta Kolomiets – Age/Yaş: 9

Palace of Children and Juniors – Kyiv – Ukraine

Teacher/Öğretmen: A. S. Yergina

Dhvelti Ronak Shah – Age/Yaş: 11

Hobby Centre – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen: Kanti Rana

Shreena Simit Shah – Age/Yaş: 10

Hobby Centre – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen: Kanti Rana

Sheel Mithul Oza – Age/Yaş: 10

Hobby Centre – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen: Kamal Rana

Diya Vipul Thakkar – Age/Yaş: 9

Hobby Centre – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen: Kanti Rana

Rediet Getenet – Age/Yaş : 10

Beteseb Academy – Addis Ababa – Ethiopia

Teacher/Öğretmen: Desaelgn Mekuria

Valerie Pang – Age/Yaş: 7

Simply Art – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Lau Hoo Cheong&Lee Chui Fan

Chan Hau Yan – Age/Yaş: 10

Simply Art – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Henry Lau Hoo Cheong&Lee Chui Fan

Hui Ho Ying – Age/Yaş: 12

Simply Art – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Henry Lau Hoo Cheong&Lee Chui Fan

Lau Kin Gi – Age/Yaş: 8

Simply Art – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Henry Lau Hoo Cheong&Lee Chui Fan

Kwong See Ching, Aggie – Age/Yaş: 9

Simply Art – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen:Henry  Lau Hoo Cheong&Lee Chui Fan

Marsha Chan – Age/Yaş: 10

Simply Art – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: H. Lau Hoo Cheong&Lee Chui Fan

Kiu Hou Jun – Age/Yaş: 10

Simply Art – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: H. Lau Hoo Cheong&Lee Chui Fan

Yan Ho Ming – Age/Yaş: 11

Simply Art – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: H. Lau Hoo Cheong&Lee Chui Fan

Anja Mladenov – Age/Yaş: 11

OS Hristo Botev – Dimitrovgrad – Serbia

Teacher/Öğretmen: Micho Mitich

Helena Stojanov – Age/Yaş: 11

OS Hristo Botev – Dimitrovgrad – Serbia

Teacher/Öğretmen: Milena Kotev

Ulyana Dihtyar – Age/Yaş: 11

Lyceum of Art – Kharkov – Ukraine

Teacher/Öğretmen: Iryna Aleksandrova

Vlada Oksyuta – Age/Yaş: 9

Lyceum of Art – Kharkov – Ukraine

Teacher/Öğretmen: Viktoriya Chernyakova

Ann Korsunova – Age/Yaş: 7

Lyceum of Art – Kharkov – Ukraine

Teacher/Öğretmen: Viktoriya Chernyakova

Sofiya Didenko – Age/Yaş: 12

Lyceum of Art – Kharkov – Ukraine

Teacher/Öğretmen: Viktoriya Chernyakova

Anastasiya Filatova – Age/Yaş: 6

Lyceum of Art – Kharkov – Ukraine

Teacher/Öğretmen: Iryna Aleksandrova

Ulya Dihtyar – Age/Yaş: 11

Lyceum of Art – Kharkov – Ukraine

Teacher/Öğretmen: Iryna Aleksandrova

Alexandra Zemlyakova – Age/Yaş: 11

Lyceum of Art – Kharkov – Ukraine

Teacher/Öğretmen: Viktoriya Chernyakova

Aleksiya Kramarenko – Age/Yaş: 7

Lyceum of Art – Kharkov – Ukraine

Teacher/Öğretmen: Viktoriya Chernyakova

Denis Gadzhiyev – Age/Yaş: 7

Lyceum of Art – Kharkov – Ukraine

Teacher/Öğretmen: Viktoriya Chernyakova

Eva Sadchenko – Age/Yaş: 12

Lyceum of Art – Kharkov – Ukraine

Teacher/Öğretmen: arina Rudenko

Valeriya Perepelitsa – Age/Yaş : 11

Lyceum of Art – Kharkov – Ukraine

Teacher/Öğretmen: Viktoriya Chernyakova

Tulip Bhatia – Age/Yaş: 12

T. P. Art Class – Hiranandani – India

Teacher/Öğretmen: Rupal Shah

Aditi Rath – Age/Yaş: 7

T. P. Art Class – Hiranandani – India

Teacher/Öğretmen: Rupal Shah

Aadhya Singhania – Age/Yaş: 10

T. P. Art Class – Hiranandani – India

Teacher/Öğretmen: Rupal Shah

Anna Maslova – Age/Yaş: 6

National Fine Art Studio Ulei – Moscov – Russia

Teacher/Öğretmen: Izosimov Yury Grigoryevich

Grudina Nastja – Age/Yaş: 12

National Fine Art Studio Ulei – Moscov – Russia

Teacher/Öğretmen: Izosimov Yury Grigoryevich

Boronina Nadja – Age/Yaş: 8

National Fine Art Studio Ulei – Moscov – Russia

Teacher/Öğretmen: Izosimov Yury Grigoryevich

Hudshkola – Ukraine

Teacher/Öğretmen:

Hudshkola – Ukraine

Teacher/Öğretmen:

Hudshkola – Ukraine

Teacher/Öğretmen:

Hudshkola – Ukraine

Teacher/Öğretmen:

Hudshkola – Ukraine

Teacher/Öğretmen:

Hudshkola – Ukraine

Teacher/Öğretmen:

Hudshkola – Ukraine

Teacher/Öğretmen:

Kam Lai Ki – Age/Yaş: 12

School of Creativity – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Stephanie Yip

Galina Milenova – Age/Yaş: 11

Studio of Fine Arts – Sofia – Bulgaria

Teacher/Öğretmen: Galina Yanakieva

Iris Andlovec – Age/Yaş: 11

OS Draga Bajca VIPAVA – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Petra Prosen

Zainab Gajiporwala – Age/Yaş: 9

DECENT Drawing&Painting Classes – Ahmedabad – India

Teacher/Öğretmen: Shetal Chokshi

Tsang Ching Man Elyse –Age/Yaş: 9

School of Creativity – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Stephanie Yip

Anja Marolt – Age/Yaş: 14

OS Draga Banja VİPAVA – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Petra Prosen

Edita Duzdova – Age/Yaş: 12

Zakladna Skola – Jarovnice –Slovakia

Teacher/Öğretmen: Jan Sajko

Lukas Gina – Age/Yaş: 11

Zakladna Skola – Jarovnice –Slovakia

Teacher/Öğretmen: Jan Sajko

Jurcsak Nikolett – Age/Yaş: 7

Workshop Em Art – Subotica – Serbia

Teacher/Öğretmen: Grobanov Martinek Emilija

Petra Molnar – Age/Yaş: 7

Workshop Em Art – Subotica – Serbia

Teacher/Öğretmen: Grobanov Martinek Emilija

Masa Brdnik – Age/Yaş: 12

OS Anice Cernejeve – Makole – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Irena Ravnikar

Bonnic Lee Tsz Ling – Age/Yaş: 5

Yellow House Children’s Art Progamme – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Miss Elsa Poon

Jocelya Tong – Age/Yaş: 7

Yellow House Children’s Art Progamme – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Miss Elsa Poon

Alexandra Yuen – Age/Yaş: 5

Yellow House Children’s Art Progamme – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Miss Elsa Poon

Leung Wang Hon – Age/Yaş: 6

VKIDS Creativity – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Ms. Vivian Leung

Mara Lang – Age/Yaş: 5

Yellow House Children’s Art Progamme – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Miss Elsa Poon

Marcus Chu – Age/Yaş: 10

Yellow House Children’s Art Progamme – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Miss Elsa Poon

Chow Cheuk Yi Etta –Age/Yaş: 6

VKIDS Creativity – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Ms. Vivian Leung

Jensen Sit – Age/Yaş: 7

VKIDS Creativity – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Mr. Stephen Chow

Adelin AVram – Age/Yaş: 10

Cercul Culoare Si Vis –Arges – Romania

Teacher/Öğretmen: Elena Stoica

Mara Ureche – Age/Yaş: 7

Cercul Culoare Si Vis –Arges – Romania

Teacher/Öğretmen: Elena Stoica

Maya Soare – Age/Yaş: 5

Cercul Culoare Si Vis –Arges – Romania

Teacher/Öğretmen: Elena Stoica

Kristian A. Kolev – Age/Yaş: 6

United Chidrens’ Complex Fİne Arts School – Bulgaria

Teacher/Öğretmen: Nora Ivanova

Stoyanova Ekaterina V. – Age/Yaş: 8

United Chidrens’ Complex Fİne Arts School – Bulgaria

Teacher/Öğretmen: Momchilov

Polina N. Stoianova – Age/Yaş: 8

United Chidrens’ Complex Fİne Arts School – Bulgaria

Teacher/Öğretmen: Nora Ivanova

Elena E. Ilieva – Age/Yaş: 8

Stoyanova Ekaterina V. – Age/Yaş: 8

United Chidrens’ Complex Fİne Arts School – Bulgaria

Teacher/Öğretmen: Momchilov

Harshaben V. Makvana – Age/Yaş: 12

JAY Art Group – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen: P. P. Chauhan, D. M. Chauhan, R. M. Chauhan

Unnati Anup Agarwal – Age/Yaş: 12

Hobby Centre for Art – Ahmedabad – India

Teacher/Öğretmen: V. K. Panchal, R. V. Panchal

Ananya Malav Shah – Age/Yaş: 11

Hobby Centre for Art – Ahmedabad – India

Teacher/Öğretmen: V. K. Panchal, R. V. Panchal

Raj Paresh Shah – Age/Yaş: 9

Hobby Centre for Art – Ahmedabad – India

Teacher/Öğretmen: V. K. Panchal, R. V. Panchal

Kalina Yankova – Age/Yaş: 5

Fine Art Studio – Dasha – Bulgaria

Teacher/Öğretmen: D. Batembergska

Alexandra Teneva – Age/Yaş: 7

Fine Art Studio – Dasha – Bulgaria

Teacher/Öğretmen: D. Batembergska

Martin Milenov – Age/Yaş: 11

Fine Art Studio – Dasha – Bulgaria

Teacher/Öğretmen: D. Batembergska

Alexandra Teneva – Age/Yaş: 7

Fine Art Studio – Dasha – Bulgaria

Teacher/Öğretmen: D. Batembergska

Ivana Diyanova – Age/Yaş: 10

Fine Art Studio – Dasha – Bulgaria

Teacher/Öğretmen: D. Batembergska

Neza Gasparic – Age/Yaş: 5

VRTEC PTUJ – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Irena Vrabl

Tinkara Curin – Age/Yaş: 5

Vrtec Otona Zupancica – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Darinka Ozimic

Masa Salamun – Age/Yaş: 5

Vrtec Ptuj – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Janja Zupanic

Thifalia R. Mahardya – Age/Yaş: 8

Daun Sanggar Lukis Anak Org. – East Java – Indonesia

Teacher/Öğretmen: Arik S. Wartono

Medea Krejac – Age/Yaş. 5

Vrtec Otona Zupancica – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Darinka Ozimic

Coralisnet Gomec – Age/Yaş: 6

Vrtec Otona Zupancica – Slov. Bistrica – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Emilija Repic

Ajda Sedic – Age/Yaş: 5

VRTEC PTUJ – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Irena Vrabl

M. Srija – Age/Yaş: 10

Young Envoys International – Hyderabad – India

Teacher/Öğretmen: B. Padma Reddy

V. Nikitha – Age/Yaş: 9

Young Envoys International – Hyderabad – India

Teacher/Öğretmen: B. Padma Reddy

Tjasa Mrzlikar – Age/Yaş: 7

OS Polhov Gradec – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Neza Kralj

Eva Zaloznik – Age/Yaş: 11

OS Polhov Gradec – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Valerija Petrovec

Neli Rihar – Age/Yaş: 9

OS Polhov Gradec – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Andreja Sokol

 

 

 

Group 2. Age/Yaş 13-19

GOLD MEDAL / ALTIN ÖDÜLLERİ

Samarth M. Shah – Age/Yaş: 14

VENUS Academy of Fine Arts – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen: Mr. Hariohm Gurjar

Tia Brelkovic – Age/Yaş: 13

Elemntary School Nikola Tesla – Croatia

Teacher/Öğretmen: Ivan Mrokovcic

Monik Skledar – Age/Yaş: 13

OS Sveti Jurij – Rogasovci – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Matej Gider

Petron Andreea Elizabeth – Age/Yaş: 14

Association of Artistic Activities – Bucurest – Romania

Teacher/Öğretmen: Liudmila Ionescu

Lau Ho Fai – Age/Yaş: 13

Simply Art – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Mr. Henry Lau Hoo Sceong&Ms. Iris Lee Chui Fan

Jelena Milatovic – Age/Yaş: 15

J.U.S.L.S. Petar Lubarda – Cetinje – Crna Gora

Teacher/Öğretmen: Miodrag Vukcevic

Milica Boskovic – Age/Yaş: 13

Hristo Botev – Dimitrovgrad – Serbia

Teacher/Öğretmen: Micho Milich

Ana Maria Udeanu – Age/Yaş: 15

Cercul Culoare Si Vis – Romania

Teacher/Öğretmen: Elena Stoica

Vita Mikovic – Age/Yaş: 15

Workshop Em Art – Subotica – Serbia

Teacher/Öğretmen: Grubanov Martinek Emilija

Özlem Sarı – Age/Yaş: 17

TEK Güzel Sanatlar Lisesi – Kırklareli – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Figen Erikçi

Tansu Karanis – Age/Yaş: 19

Veysel Acar Atölyesi – Trabzon – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Veysel Acar

SILVER MEDAL / GÜMÜŞ ÖDÜLLERİ

Moldoveanu Tudor Petru – Age/Yaş: 17

Association of Artistics  Activities Ludiartis – Bucharest – Romania

Teacher/Öğretmen: Liudmila Ionescu

Marina Makovec – Age/Yaş:  13

OS Sveti Jurij – Rogasovci – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Matej Gider

Jayendra Samanta Bhadra – Age/Yaş: 13

ANANDA Visual Art School – Indonesia

Teacher/Öğretmen: Yanty HArdi Saputra

Lam Wing Ki Bonnie – Age/Yaş: 13

Simply Art – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Henry Lau Hoo Cheong&Iris Lee Chui Fan

Daria Tosic – Age/Yaş: 15

J.U.S.L.S. Petar Lubarda – Cetinje – Crna Gora

Teacher/Öğretmen: Miodrag Vukcevic

U. Vijay Kumar – Age/Yaş: 13

Young Envoys International – India

Teacher/Öğretmen: B. PAdma Reddy

Asıf Zaman – Age/Yaş: 16

Rahara Nibedita Art Centre – West Bengal –India

Teacher/Öğretmen: Apurba Banerjee

Sorina Teodora Calinescu – Age/Yaş: 15

Cercul Culoare Si Vis – Arges – Romania

Teacher/Öğretmen: Elena Stoica

Anja Kores – Age/Yaş: 13

OS Anice Cernejeve – Makole – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Irena Ravnikar

Prashansa Prasanna Hadkar – Age/Yaş: 16

Gurukul School of Art – Maharashtra – India

Teacher/Öğretmen: Sagar Kambu

Marina Vitkovic – Age/Yaş: 14

OS Draga Banja Vipava – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Petra Prosen

Ekaterina Paster – Age/Yaş: 13

Liceum of Art – Kharkiv – Ukraine

Teacher/Öğretmen: Sergii Grichanok

Kristina Ivanova – Age/Yaş: 16

Kharkov – Ukraine

Teacher/Öğretmen: Victoriya Chernyakova

Evrim Çolakçavdar – Age/Yaş: 16

TEK Güzel Sanatlar Lisesi – Lüleburgaz – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Hakan Kavas

Mihra Ezgi – Age/Yaş: 16

Veysel Acar Atölyesi – Trabzon – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Veysel Acar

Namisha Bajpai – Age/Yaş: 14

VENUS Academy of Fine Arts – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen: Mr. Hariohm Gurjar

Elena Kalejova – Age/Yaş: 13

Zakladna Skola Jarovnice – Slovakia

Teacher/Öğretmen: Mgr. Jan Sajko

BRONZ MEDAL / BRONZ ÖDÜLLERİ

Alexandra Gherghinoiu – Age/Yaş: 13

Cercul Culoare Si Vİs – Romania

Teacher/Öğretmen: Elena Stoica

Deniz Ateş – Age/Yaş: 17

TEK Güzel Sanatlar Lisesi – Lüleburgaz – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Tuncay Çakır

Lau Chi Hang – Age/Yaş: 15

School of Creativity – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Stephanie Yip

Matus Polak – Age/Yaş: 15

Zakladna Skola – Jarovnice – Slovakia

Teacher/Öğretmen: Jan Sajko

Tsoi Ka Wing – Age/Yaş: 13

Chong Hok Tong Education Center – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Mike Chan

Teodora Lungu – Age/Yaş: 13

Cercul Culoare Si Vİs – Romania

Teacher/Öğretmen: Elena Stoica

Stefania Sandu – Age/Yaş: 13

Cercul Culoare Si Vİs – Romania

Teacher/Öğretmen: Elena Stoica

Catalina Din –Age/Yaş: 16

Cercul Culoare Si Vİs – Romania

Teacher/Öğretmen: Elena Stoica

Shimoli Rupesh PAtel –Age/Yaş: 13

Hobby Centre for Art – Ahmedabad – India

Teacher/Öğretmen: Mr. Vishwanath K. Panchal &Ms. Rupangi V. Panchal

R. Prakash – Age/Yaş: 13

Young Envoys International – India

Teacher/Öğretmen: Ms. B. Padma Reddy

Nesla Dokic – Age/Yaş: 16

J.U.Srednja L.S. Petar Lubarda – Cetinje – Crna Gora

Teacher/Öğretmen: Miodrag Vukcevic

Kryvitska Yulia – Age/Yaş: 15

Kyiv Palace of Children and Junior – Kyiv – Ukraina

Teacher/Öğretmen: N.V.Kaverzneva

Gheorghe Elena Andreea – Age/Yaş: 17

C.N. Zinca Golescu – Arges – Romania

Teacher/Öğretmen:

Liva Vavzika –Age/Yaş: 13

Kekava Art School – Latvia

Teacher/Öğretmen: Linda Auzina

Jekabs Emils Jekabsons – Age/Yaş: 14

Art School – Jurmala – Latvia

Teacher/Öğretmen: Laima Akmentina

Erkmen Demir Levent – Age/Yaş: 13

O.M.Ü.Koleji Vakfı Ortaokulu – Samsun – Türkiye

Teacher/Öğretmen : Aslı Koç

Shah Saloni – Age/Yaş: 13

VENUS Academy of Fine Arts – India

Teacher/Öğretmen : Mr. Hariohm Gurjar

 

SELECTED FOR EXHIBITION / SERGİLEMEK İÇİN SEÇİLENLER

Teofil Okiljevic – Age/Yaş: 18

J.U.S.L.S. Petar Lubarda – Cetinje – Crna Gora

Teacher/Öğretmen: Miodrag Vukcevic

Marcu B. Elena – Age/Yaş: 18

Association of Artistic Activities Ludiartis – RomANİA

Teacher/Öğretmen: Liudmila Ionescu

Evgen Solodovnikov – Age/Yaş: 14

Palace of Children and Juniours – Kyiv – Ukraine

Teacher/Öğretmen:N. V. Kaverzneva

Krisztina Billcsik – Age/Yaş:

*******

Teacher/Öğretmen: ****

R. Prakash  – Age/Yaş: 13

Young Envoys International – Hyderabad –India

Teacher/Öğretmen: B. Padma Reddy

G. Neha – Age/Yaş: 14

Young Envoys International – Hyderabad –India

Teacher/Öğretmen: B. Padma Reddy

Selen Malkoç – Age/Yaş: 17

TEK Güzel Snatlar Lisesi – Lüleburgaz – Türkiye

Teacher/Öğretmen:  Hakan Kavas

Dilek Başoğlu – Age/Yaş: 16

Orhan Çobanoğlu Kız Meslek Lisesi – Adana – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Sibel İnci

Ahmet Gökberg Yiğit – Age/Yaş. 16

Penpe İzzet Şahin Güzel Sanatlar Lisesi – Ordu – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Hatice Sabahat

Zeynep Çoban Age/Yaş: 18

Özel Sanko Koleji – Gaziantep – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Aslı Özen

Yağmur Çınar Sayitoğlu – Age/Yaş:13

Özel Trabzon Ata Eğitim Kurumları – Trabzon – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Veysel Acar

Zeynep Hambar – Age/Yaş: 17

TEK Güzel Sanatlar Lisesi – Lüleburgaz – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Figen Erikçi

Nikita Ivanyuga – Age/Yaş: 13

Liceum of Art – Kharkov – Ukraine

Teacher/Öğretmen: Sergii Grichanok

Lo Pak Ho – Age/Yaş: 16

Chong Hok Tong Education Center – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Mike Chan

Akshaya Anil Patil – Age/Yaş: 16

Gurukul School of Art – Maharashtra – India

Teacher/Öğretmen: Sagar Kambli

Olesya Voskobojnuk – Age/Yaş: 14

Children’s School of Folk Arts – Lviv- Ukraine

Teacher/Öğretmen: Lesya Turetska

Sonalben V. Solnki – Age/Yaş: 13

JAY Art Group – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen: P.P.Chauhan, D. M. Chauhan, R. M. Chauhan

Kaushik Nath – Age/Yaş: 14

Rahara Nibedita Art Centre – West Bengal – India

Teacher/Öğretmen: Aputba Banerjee

Sude Özal – Age/Yaş: 13

Samsun R.K. Bilim ve Sanat Merkezi – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Meryem Cavga Akkaya

Mustafa Ataoğlu – Age/Yaş: 18

Veysel Acar Atölyesi – Trabzon – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Veysel Acar

Ecren Pulatlı – Age/Yaş: 13

Özel Trabzon Ata Eğitim Kurumları – Trabzon – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Veysel Acar

Tuğçe Akcan – Age/Yaş: 17

TEK Güzel Sanatlar Lisesi – Lüleburgaz – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Tuncay Çakır

Evrim Arık – Age/Yaş: 17

TEK Güzel Sanatlar Lisesi – Lüleburgaz – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Figen Erikçi

Emel Ece Yelce – Age/Yaş: 17

TEK Güzel Sanatlar Lisesi – Lüleburgaz – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Serdar Sever

Sıla Karadeniz – Age/Yaş: 17

TEK Güzel Sanatlar Lisesi – Lüleburgaz – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Fadime Tomar

Arda Can Alakuş – Age/Yaş: 18

TEK Güzel Sanatlar Lisesi – Lüleburgaz – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Serpil  Aksüt

Hilal Berber – Age/Yaş: 17

Veysel Acar Atölyesi – Trabzon – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Veysel Acar

Burak Erkılıç – Age/Yaş: 17

Özel Sanko Okulları – Gaziantep – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Aslı Özen

Cuma Bozkurt – Age/Yaş:14

Senanur Arar – Age/Yaş: 13

Aliye Ömer Battal Ortaokulu – Gaziantep – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Dilek Çalışır Karataş

Sümeyra Öztürk – Age/Yaş: 13

Aliye Ömer Battal Ortaokulu – Gaziantep – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Dilek Çalışır Karataş

Atakan Tokbaş – Age/Yaş: 15

Penpe-İzzet Şahin GSL – Ordu – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Ebru Yeliz Benli

Sulce Sandija – Age/Yaş: 13

Art School Jurmala – Latvia

Teacher/Öğretmen: Valentina Homka

Samanta Kristina Teplouhova – Age/Yaş: 14

Kekava Art School – Latvia

Teacher/Öğretmen: Ilona Kornilko

Dzenete Elena Dumpe – Age/Yaş: 15

Kekava Art School – Latvia

Teacher/Öğretmen: Ilona Kornilko

Lucija Lunder – Age/Yaş: 14

OS Vodice – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Darinka Klopcic

 

David Mihaela Maria – Age/Yaş: 13

Scoala Sfantul Apostol  Andrei – Romania

Teacher/Öğretmen: Iacobescu Cristina Elena

Amisha Kulkarni –Age/Yaş: 17

VENUS Academy of Fine Arts – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen: Hariohm Gurjar

Yash Doshi – Age/Yaş: 13

VENUS Academy of Fine Arts – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen: Hariohm Gurjar

Amisha Kulkarni – Age/Yaş: 17

VENUS Academy of Fine Arts – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen: Hariohm Gurjar

Vanesa Horvat – Age/Yaş: 13

OS Sveti Jurij – Rogasovci – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Matej Gider

Nina Sinko – Age/Yaş: 13

OS Sveti Jurij – Rogasovci – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Matej Gider

Olenytska Yulia –Age/Yaş: 13

Palace of Children and Juniors – Kyiv – Ukraine

Teacher/Öğretmen: V. V. Laskarzhevska

Gabriel Timandi – Age/Yaş: 17

Association of Artistic ACtivities Ludiartis – Bucharest – Romania

Teacher/Öğretmen: Liudmila Ionescu

Tanya Calagi – Age/Yaş: 16

Association of Artistic ACtivities Ludiartis – Bucharest – Romania

Teacher/Öğretmen: Liudmila Ionescu

Elena Beatrice Marcu – Age/Yaş: 18

Association of Artistic ACtivities Ludiartis – Bucharest – Romania

Teacher/Öğretmen: Liudmila Ionescu

Ana Carina Lupascu – Age/Yaş: 14

Association of Artistic ACtivities Ludiartis – Bucharest – Romania

Teacher/Öğretmen: Liudmila Ionescu

Lee Rachael – Age/Yaş:16

Smply Art – Hong Kong- China

Teacher/Öğretmen: H: Lau Hoo Cheong&Iris Lee Chui Fan

Tai Tsz Ching – Age/Yaş: 13

Smply Art – Hong Kong- China

Teacher/Öğretmen: H. Lau Hoo Cheong&Iris Lee Chui Fan

Wong Lok Ching – Age/Yaş: 14

Smply Art – Hong Kong- China

Teacher/Öğretmen: H.  Lau Hoo Cheong&Iris Lee Chui FAn

Jelena Milatovic – Age/Yaş: 15

J.U.S.L.S. Petar Lubarda – Cetinje – Crna Gora

Teacher/Öğretmen: Miodrag Vukcevic

Andela Buric – Age/Yaş: 17

J.U.S.L.S. Petar Lubarda – Cetinje – Crna Gora

Teacher/Öğretmen: Miodrag Vukcevic

Zeljka Pestoric – Age/Yaş: 17

J.U.S.L.S. Petar Lubarda – Cetinje – Crna Gora

Teacher/Öğretmen: Miodrag Vukcevic

Matija Nikcevic –Age/Yaş: 17

J.U.S.L.S. Petar Lubarda – Cetinje – Crna Gora

Teacher/Öğretmen: Miodrag Vukcevic

Ann Levchenko – Age/Yaş: 15

Lyceum of Art 133 – Kharkov – Ukraine

Teacher/Öğretmen: Viktoria Chernyakova

Mikhail Kotyuk – Age/Yaş: 15

Lyceum of Art 133 – Kharkov – Ukraine

Teacher/Öğretmen: Viktoria Chernyakova

Viktoriya Nakonechnaya – Age/Yaş: 14

Lyceum of Art 133 – Kharkov – Ukraine

Teacher/Öğretmen: Viktoria Chernyakova

Anna Chernyk – Age/Yaş: 13

Lyceum of Art 133 – Kharkov – Ukraine

Teacher/Öğretmen: Sergii Grichanok

Vladimir Sereden – Age/Yaş: 14

Lyceum of Art 133 – Kharkov – Ukraine

Teacher/Öğretmen: Sergii Grichanok

Nikita Ivanyuga – Age/Yaş: 13

Lyceum of Art 133 – Kharkov – Ukraine

Teacher/Öğretmen: Sergii Grichanok

Vijay Krishana – Age/Yaş: 13

T.P.Art Class – Hiranandani – India

Teacher/Öğretmen: Rupal Shah

hudshkola – Ukraine

Teacher/Öğretmen:***

hudshkola – Ukraine

Teacher/Öğretmen:***

Prutha V. Vadodaria – Age/Yaş : 14

TULIKA for children art – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen: D. M. Chauhan, R.D.Chauhan, Z. F. A. Keshwani

Ishita B. Raninga – Age/Yaş: 17

TULIKA for children art – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen: D. M. Chauhan, R.D.Chauhan, Z. F. A. Keshwani

 

Gautami N. Chauhan –Age/Yaş: 14

TULIKA for children art – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen: D. M. Chauhan, R.D.Chauhan, Z. F. A. Keshwani

Kwok Hoi Yan – Age/Yaş: 15

Chong Hok Tong Education Centre – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Mike Chan

Wong Hoi Kı –Age/Yaş: 13

Chong Hok Tong Education Centre – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Mike Chan

Au Yeung Yuen Yee – Age/Yaş: 14

Chong Hok Tong Education Centre – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Mike Chan

Leung Hiu Yu – Age/Yaş: 19

Chong Hok Tong Education Centre – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Mike Chan

Peter CervenAK – Age/Yaş: 15

Zakladna Skola – Jaronice – Slovakia

Teacher/Öğretmen: Jan Sajko

Shraddha M. Berde – Age/Yaş. 14

Gurukel School of Art – Maharashtra – India

Teacher/Öğretmen: Sagar Kambu

Vaidehi R. Sawant – Age/Yaş: 13

Gurukel School of Art – Maharashtra – India

Teacher/Öğretmen: Sagar Kambu

Riddhi R. Sawant – Age/Yaş: 16

Gurukel School of Art – Maharashtra – India

Teacher/Öğretmen: Sagar Kambu

Timea Jurcsak – Age/Yaş: 17

Workshop Em Art – Subotica – Serbia

Teacher/Öğretmen: Grubanov Martinek Emilija

Anja Kodric – Age/Yaş. 13

OS Anice Cernejeve – Makole – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Irena Ravnikar

Dhruvi J. Bakeri – Age/Yaş. 15

Hobby Centre for Art – Ahmedabad – India

Teacher/Öğretmen: Vishwanath K. Panchal, R. V. Panchal

Domen Skoliber – Age/Yaş: 16

Prometina Sola MAribor – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Romana Orthaber

Zsoti Zolesz

Zsambek  – HUngary

Teacher/Öğretmen:

A. Prahlad – Age/Yaş: 14

Young Envoys International – Hyderabad – India

Teacher/Öğretmen: B. Padma Reddy

K. Soni – Age/Yaş: 17

Young Envoys International – Hyderabad – India

Teacher/Öğretmen: B. Padma Reddy

Hilmi Akınal – Age/Yaş: 16

Mizyal Sanat Evi – Gaziantep – Türkiye

Teacher/Öğretmen:  Mizyal Karabiber Nacaroğlu

mizyalart • 12 Aralık 2015


Önceki / Previous

Sonraki / Next