OLYMPUS DIGITAL CAMERA

2013 Resim Yarışması Sonuçları(Results of Art Competition 2013)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sevgili Çocuklar

Mizyal Galeri Müze’nin düzenlediği 2013 Çocuk resimleri yarışması sonuçlarının resim sergisi ve ödül töreni, 23 Nisan 2013 tarihinde saat 9:30 da Gaziantep Büyükşehir Belediye Onat Kutlar Salonuda yapılacaktır. Tüm öğrencilerimizi, velilerini ve öğretmenlerini törenimizde görmeyi arzu ediyoruz. Detaylı bilgi için 05325948830 telefonunu arayabilirsiniz.

Mizyal Karabiber Nacaroğlu

 

Dear Children,

The award ceremony will be at 23rd of April 2013 at Gaziantep Municipality Onat Kutlar Hall at 9.30. We hope to seeall winners, thair families and mentors in the ceremony. Please contact 0090 532 5948830 for accomodation.

Mizyal Karabiber Nacaroğlu

 

 

Age / Yaş : 13-19        Gold Prize / Altın Ödüller

(2692)   P3315320            Andela Buric

Age/Yaş: 16

J. U. Srednja Likovna Skola “Petar Lubarda”-  Montenegro

Teacher/Öğretmen: Miodrag Vukcevic

 

(2499) P3315322            Stefania Calinescu

Age/Yaş: 15

Cercul, Culoare Si Vis, Corbeni- Romania

Teacher/Öğretmen: Elena Stoica

 

(1345)   P3315324            Jelena Petrov

Age/Yaş: 14

Hristo Botev School –Dimitrovgrad – Serbia

Teacher/Öğretmen: Micho Mitich

( 1890) P3315326            Önder Er

Age/Yaş : 16

Çukurova Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi – Adana – Türkiye

Teacher / Öğretmen : Sibel İnci

( 0307) P3315328            Semanur Kuk

Age/Yaş: 16

Akçaabat Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi – Trabzon – Türkiye

Teacher / Öğretmen : Nurgül Ferahoğlu

(1151 ) P3315330            Bidisha Chandra

Age/Yaş: 17

Kalakendra – West Bengal – India

Teacher / Öğretmen: Rabindranath Das

(1032 ) P3315332            Niyati Ashish Shah

Age/Yaş:13

T P Art Class- Thane – Indıa

Teacher / Öğretmen:Rupal Ashish Shah

(1118)   P3315334            Viktoriya Nakovechnaya

Age/Yaş: 13

Lyceum of Arts – Kharkov – Ukraine

Teacher / Öğretmen:Viktoriya Chernyakova

(0612 ) P3315336            Tsang Wing Tung

Age/Yaş: 19

School of Creativity – Hong Kong – China

Teacher / Öğretmen:Stephanie Yip

(1170 ) P3315338            J.M.Dishna Dananjaya Bandara

Age/Yaş:16

Gunarathna Art School – Pşlşmathalawa – Sri Lanka

Teacher / Öğretmen:

(0783)   P3315487            Ahmet Yiğit Diri

Age/Yaş: 13

Özel BAhçeşehir Koleji – Gaziantep – Türkiye

Teacher / Öğretmen: Uğur Eyimutaf

 

Age / Yaş : 13-19 Silver Prize  / Gümüş Ödüller

(1877)   P3315341            Yossan Birhanu

Age/Yaş: 13

Beteseb Academy – Ethiopia

Teacher / Öğretmen: Desalegn Mekuria

(2675)   P3315343            Anja Kores

Age/Yaş: 13

OS Anice Cernejeve – Makole – Slovenia

Teacher / Öğretmen: İrena Ravnikar

(1842)   P3315345            Cyareshka Dasha

Age/Yaş: 14

Chldren’s Art School – Molodechno – Belarus

Teacher / Öğretmen: Ralavec Aksana

(0286)   P3315347            Kader Çavdar

Age/Yaş: 17

Akçaabat Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi – Trabzon – Türkiye

Teacher / Öğretmen: Necati Seydi Ferahoğlu

(2377)   P3315349            Lara Broz

Age/Yaş: 15

Elemantary School “Nikola Tesla” – Rijeka – Croatia

Teacher / Öğretmen: İvan Mrakovcic

(2691)   P3315351            Andela Buric

Age/Yaş: 16

JU SrenjaLikovnaSkola “Peter Lubarda” – Cetinje – CrnaGora

Teacher / Öğretmen:Miodrag Vukcevic

(1862)   P3315353            Tuğçe Akcan

Age/Yaş: 17

TEK Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi – Lüleburgaz – Türkiye

Teacher / Öğretmen: Figen Erikçi

(1671)   P3315355            Sara Kante

Age/Yaş: 14

OS Draga Bajca Vipava – Slovenia

Teacher / Öğretmen: Kristina Lavrencic

(2495)   P3315357            Sorina Teodora Calinescu

Age/Yaş: 14

Cercul Culoare Si Vis Corbeni – Jedutal Arges – Romania

Teacher / Öğretmen: Elena Stoica

(0315)   P3315359            S. Kİshan

Age/Yaş: 15

Venus Academy of Fine Arts – Gujarat State – India

Teacher / Öğretmen: Hariohm Gurjar

(0893)   P3315509            Buse Kendirici

Age/Yaş: 14

Aliye Ömer Battal İÖO – Gaziantep – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Dilek Çalışır Karataş

 

Age / Yaş : 13-19  Bronze Prize / Bronz Ödüller

(2106)   P3315362            Martins Starks

Age/Yaş: 14

Art School – Jurmala – Latvia

Teacher / Öğretmen: Antons Vaivods

(2555)   P3315364            Chau Muk Yan Christine

Age/Yaş: 16

Simply Art – Hong Kong – China

Teacher / Öğretmen: Henry Lau Hoo Cheong – Iris Lee Chui Fan

(1061)   P3315366            Kaleja Jan

Age/Yaş: 14

Zakladna Skola Jarovnice – Slovakia

Teacher / Öğretmen: Jan Sajko

(1499)   P3315368            Aradhita Ajay Parasrampuria

Age/Yaş: 15

Creative Art Point – Ahmedabad – India

Teacher / Öğretmen: Milin V Panchal – Zalak M. Panchal

(0317)   P3315370            Vidisha  J. Pandya

Age/Yaş: 15

Venus Academy of Fine Arts – Gujarat State – India

Teacher / Öğretmen: Hariohm Gurjar

 

(2719)   P3315372            Kristina Geiger

Age/Yaş: 15

Janos Altalanosİskola – Hungary

Teacher / Öğretmen:  Peter Nyitrai

(1726)   P3315374            Alenka Letnar

Age/Yaş: 13

Primary School Vodice –Slovenia

Teacher / Öğretmen:  Darinka Klopcic

(1147)   P3315376            Margarita Gladkika

Age/Yaş: 15

Lyceum of Arts – Kharkov – Ukraine

Teacher / Öğretmen:  Viktoriya Chernyakova

(1613)   P3315378            MinhajUddin

Age/Yaş: 13

RaharaNibedita Art Center – West Bengal – India

Teacher / Öğretmen: Apurba Banerjee

(1175)   P3315380            Thilina Harendraİllangarath

Age/Yaş: 13

Dharmaraja College – Pilimathalawa – Sri Lanka

Teacher / Öğretmen: Kingswood College

(2497)   P3315382            Ana Maria Udeanu

Age/Yaş: 14

Cercul, Culoare Si Vis, Corbeni- Romania

Teacher/Öğretmen: Elena Stoica

 

Age / Yaş : 13-19 Selected for Exhibition / Sergilenmeye Değer

 

(0295)   P3315385            Ahmet Can Özkara

Age/Yaş: 18

Akçaabat Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Sabahattin Kılıç

(1555)   P3315387            Leshchenko-Korotkevich Dasha

Age/Yaş: 13

School 302 – Kiev – Ukraine

Teacher/Öğretmen:Stoyak Aleksandra

 

(1148)   P3315389            DenisPogorelchuk

Age/Yaş: 15

Lyceum of Arts – Kharkov – Ukraine

Teacher/Öğretmen: Viktoriya Chernyakova

(2612)   P3315391            Katarina Cindric

Age/Yaş: 13

Belokranjskega Odreda Semic – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Vlasta Henigsman

(1879)   P3315393            Nidanur Çiçek

Age/Yaş: 15

Çukurova Güzel Sanatlar Lisesi Adana – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Sibel İnci

(1775)   P3315395            Mruga H. Trivedi

Age/Yaş: 14

Tulikafor Child Art – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen: D. M. Chauhan – R. D. Chauhan- R. M. Chauhan

(1307)   P3315397            Disha Sunil Ahuja

Age/Yaş: 13

Hobby Center for Art – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen: Rupangi V. Panchal –  Vishwanath K. Panchal

(0992)   P3315399            Milica Grbovic

Age/Yaş: 7

JUSMS “17 Sepempar” – Montenegro

Teacher/Öğretmen: Miladinka Pejovic

(2442)   P3315401            Mihra Keskin

Age/Yaş: 16

Özel Trabzon Ata İlköğretim Okulu – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Veysel Acar

(1858)   P3315403            Özlem Sarı

Age/Yaş: 17

TEK Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi – Lüleburgaz – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Figen Erikçi

(1432)   P3315405            Naiya Jayesh Patel Age/Yaş:  14

Hobby Centre – Vadodara – India

Teacher/Öğretmen: Kanti Rana

(2481)   P3315407            Ayşe Akkuş

Age/Yaş:19

Seray Resim ve Müzik Kursu – Trabzon –Türkiye

Teacher/Öğretmen: Veysel Acar

(1066)   P3315409            Kukurica Gina Roman

Age/Yaş: 13

Zakladna Skola Jarovnice – Slovakia

Teacher/Öğretmen: Jan Sajko

(2410)   P3315411            Paradivska Maryana

Age/Yaş: 14

Lviv – Ukraine

Teacher/Öğretmen: Turetska L.O

(0293)   P3315413            Ahmet Can Özkara

Age/Yaş: 18

Akçaabat Güzel  Sanatlar ve Spor Lisesi – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Sebahattin Kılıç

 

(2454)   P3315415            Gülcan Küçük

Age/Yaş: 19

Seray Resim Kursu – Trabzon – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Veysel Acar

(2456)   P3315417            Gülcan Küçük

Age/Yaş: 19

Seray Resim Kursu – Trabzon – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Veysel Acar

(2658)   P3315419            Daniel Hegedic

Age/Yaş: 13

Maribor Prometna School – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Ramona Ozthaber

(1863)   4016057               Cansu Oymak

Age/Yaş: 17

TEK Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi – Lüleburgaz – Kırklareli

Teacher/Öğretmen: Serpil Aksüt

(1641)   4016059               Ali Eren Güven

Age/Yaş: 16

Özel Alman Lisesi – İstanbul – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Yeşim Acim

(1811)   4016061               Ahmet Kocaoğlu

Age/Yaş: 16

Sinop İMKB Güzel Sanatlar – Sinop – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Vildan Bilgi

(1860)   4016063               Semih Doğan

Age/Yaş: 17

TEK Güzel Sanatlar Lisesi – Lüleburgaz – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Figen Erikçi

(1880)   4016065               Vedat Demir

Age/Yaş: 18

Çukurova Güzel Sanatlar Lisesi – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Sibel İnci

(0304)   4016067               Ümmiye Mazlum

Age/Yaş: 18

Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Mümin Candaş

(1886)   4016069               Hasan Şamli

Age/Yaş: 16

Çukurova Güzel Sanatlar Lisesi – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Sibel İnci

(0284)   4016071               Emine Yeşilok

Age/Yaş: 17

Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Necati Seydi Ferahoğlu

(0081)   4016073               Ezgi Özmen

Age/Yaş: 13

Antalya Koleji Ortaokulu – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Besime Erol

(1167)   4026102               Ravindu D. Karunarathna

Age/Yaş: 16

Kingswood College – Sri Lanka

Teacher/Öğretmen:

(1213)   4026104               A. Harender

Age/Yaş: 13

Young Envoys International – Hyderabad – India

Teacher/Öğretmen:

(1211)   4026106               J. Praveenkumar

Age/Yaş: 14

Young Envoys International – Hyderabad – India

Teacher/Öğretmen:

(1168)   4026108               J.M. Udula Kasun Bandara

Age/Yaş: 18

Gunarathna Art School – Sri Lanka

Teacher/Öğretmen:

(1166)   4026110               Anusree Kundu

Age/Yaş: 13

Kalakendra – West Bengal – India

Teacher/Öğretmen: Rabindranath Das

(1157)   4026112               Rupkatha Mitra

Age/Yaş: 14

Kalakendra – West Bengal – India

Teacher/Öğretmen: Rabindranath Das

(2688)   4026114               Filip Bracic

Age/Yaş: 13

Elementary School Sime Budinic – Zadar – Croatia

Teacher/Öğretmen: Nada Peraic

(0995)   4026116               Anja Pjesivac

Age/Yaş: 17

JUSMS “17 Septembar” – Montenegro

Teacher/Öğretmen: Miladinka Pejovic

(0994)   4026118               Milena Cetkovic

Age/Yaş: 17

JUSMS “17 Septembar” – Montenegro

Teacher/Öğretmen: Miladinka Pejovic

(0998)   4026120               Jelica Vukovic

Age/Yaş: 17

JUSMS “17 Septembar” – Montenegro

Teacher/Öğretmen: Miladinka Pejovic

(2696)   4026122               Andrea Miljanic

Age/Yaş: 16

JU Sredna Likovna Skola – Cetinje – Montenegro

Teacher/Öğretmen: Miodrag Vukcevic

 

(1376)   4026124               Igor Aleksov

Age/Yaş: 15

Hristo Botev – Dimitrovgrad – Serbia

Teacher/Öğretmen: Micho Mitich

(1024)   4026126               Disha Arvind

Age/Yaş: 14

TP Art Class – Thane – India

Teacher/Öğretmen: Rupal Ashish Shah

(1502)   4026129               Milauni Kartikeya Shodhan

Age/Yaş: 15

Creative Art Point – Ahmedabad – India

Teacher/Öğretmen: Milin V. Panchal – Z. M. Panchal

(1114)   4026130               Ann Bragina

Age/Yaş: 15

Lyceum of Arts – Kharkov – Ukraine

Teacher/Öğretmen: Viktoriya Chernyakova

(1193)   4026132               David Alexander Hero

Age/Yaş: 14

Sekolah Talenta Jakarta – Indonesia

Teacher/Öğretmen: Tri Yuli Prasetyo

(1629)   4026134               Elena Mesanovic

Age/Yaş: 14

Osnovna Skola Cavle – Croatia

Teacher/Öğretmen: Monika Sobol

(1608)   4026136               Asıf Zaman

Age/Yaş. 14

Rahara Nibedita Art Centre – West Bengal – India

Teacher/Öğretmen: Apurba Banerjee

(1622)   4026138               Tania Akter

Age/Yaş: 16

Rahara Nibedita Art Centre – West Bengal – India

Teacher/Öğretmen: Apurba Banerjee

(2498)   4026140               Catalina Din

Age/Yaş: 15

Cercul “Culoare Si Vis” – Corbeni – Romania

Teacher/Öğretmen: Elena Stoica

(2500)   4026142               Patricia Stocheci

Age/Yaş:19

Cercul “Culoare Si Vis” – Corbeni – Romania

Teacher/Öğretmen: Elena Stoica

(2494)   4026144               Anelisa Dovleac

Age/Yaş: 14

Cercul “Culoare Si Vis” – Corbeni – Romania

Teacher/Öğretmen: Elena Stoica

(2453)   4026146               Alexandra Gherghinoiu

Age/Yaş: 13

Cercul “Culoare Si Vis” – Corbeni – Romania

Teacher/Öğretmen: Elena Stoica

(2482)   4026148               Dan Stancu

Age/Yaş: 18

Cercul “Culoare Si Vis” – Corbeni – Romania

Teacher/Öğretmen: Elena Stoica

(2380)   4026150               Ana Bagic

Age/Yaş: 13

Elem. School”Nikola Tesla” – Rijeka – Croatia

Teacher/Öğretmen: Ivan Mrakovcic

(0587)   4026152               Wong Ka Yan

Age/Yaş: 13

Chong Hok Tong Eduıcation Center – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Mike Chan

(0646)   4026154               Lui Hoi Ling

Age/Yaş: 14

School of Creativity – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Stephanie Yip

 

(0611)   4026156               Kwan Yuk Lun

Age/Yaş: 16

School of Creativity – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Stephanie Yip

(0580)   4026158               Wong Yuen Ting

Age/Yaş: 15

Chong Hok Tong Education Center – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Mike Chan

(0609)   4026160               Lai Sin Ying

Age/Yaş: 13

Chong Hok Tong Education Center – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Mike Chan

(0641)   4026162               Lee Yan Hei

Age/Yaş: 15

School of Creativity – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Stephanie Yip

(1056     4026164               Marek Horvat

Age/Yaş: 13

Zakladna Skola Jarovnice – Slovakia

Teacher/Öğretmen: Jan Sajko

(2559)   4026166               Wong Wai Lam Christy

Age/Yaş: 16

Simply Art – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Henry Lau Hoo Cheong – Iris Lee Chui Fan

(2531)   4026168               Lee Nok Wun

Age/Yaş: 15

Simply Art – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Henry Lau Hoo Cheong – Iris Lee Chui Fan

(1096)   4026170               Nikoletta

Age/Yaş: 13

Workshop “Em Art” – Subotica –Serbia

Teacher/Öğretmen: Grubanov Martinek Emilija

(0316)   4026172               S. Kishan

Age/Yaş: 15

Venus Academy of Fine Arts – India

Teacher/Öğretmen: Hariohm Gurjar

(0318)   4026174               Kartik H. Gurjar

Age/Yaş: 14

Venus Academy of Fine Arts – India

Teacher/Öğretmen: Hariohm Gurjar

(2409)   4026176               Maryana Blashchak

Age/Yaş: 14

Lviv – Ukraine

Teacher/Öğretmen: Turetska L. O.

(2715)   4026178               Zsambar Karrazy

Age/Yaş: 14

Keresztelo School – Alapfoku – Hungary

Teacher/Öğretmen: Peter Nyitrai

(2713)   4026180               Krert Györi

Age/Yaş: 15

Keresztelo School – Alapfoku – Hungary

Teacher/Öğretmen: Peter Nyitrai

(2720)   4026182               Horvath Daniel

Age/Yaş: 15

Keresztelo School – Alapfoku – Hungary

Teacher/Öğretmen: Peter Nyitrai

(2643)   4026184               Agnieska Miluskievic

Age/Yaş: 15

Art School of Trakai – Lithuania

Teacher/Öğretmen: Jonas Meckovskij

(2603)   4015836               Kateryna Shevchenko

Age/Yaş: 15

Khmelnytsky Children’s School of fine arts – Khmelnitsky – Ukraine

Teacher/Öğretmen: L. S. Nikityuk

(1766)   P4015946            Gautami N. Chauhan

Age/Yaş: 13

Tulika for Child Art – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen:  D. M. Chauhan – R. D. Chauhan – R. M. Chauhan

(0898)   P4016012            Ebru Sabırsız

Age/Yaş: 14

Aliye Ömer Battal İÖO – Gaziantep – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Dilek Çalışır Karataş

(0775)   P4016022            Ahmet Yiğit Diri

Age/Yaş: 13

Özel Gaziantep Bahçeşehir Koleji – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Uğur Eyimutaf

 

 

Age / Yaş : 5-12          Gold Prize / Altın Ödüller

(1070) P3315489            Dasa Rakasova

Age/Yaş: 12,

Zakladna Skola Jarovnice – Slovakia

Teacher/Öğretmen: Jan Sajko

(1277)   P3315491            Jash Jatin Shah

Age/Yaş: 9

Kanti Rana’s Hooby Centre – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen: Kamal Rana

(0774)   P3315493            Bilgesu Kandemir

Age/Yaş: 12

Özel Gaziantep Bahçeşehir Koleji – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Uğur Eyimutaf

(2469)   P3315495            Beliz Doğa Şahinler

Age/Yaş: 8

Seray Resim Kursu – Trabzon – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Veysel Acar

(1536)   P3315497            Larry Nikolovski

Age/Yaş:  5

Vrtec  Otona Zupancica – Slovenska Bistrica – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Darinka Ozimic

(2417)   P3315499            Koval Oleksandr

Age/Yaş: 7

Kyiv Palace of Children and Juniors – Ukraine

Teacher/Öğretmen: Shynkarenko Olha Volodymyrivna

(2491)   P3315501            Ada Maria Ciontu

Age/Yaş: 9

Cercul Culoare Si Vİs – Corbeni – Romania

Teacher/Öğretmen: Elena Stoica

(1485)   P3315503            Dron Bhushan Shah

Age/Yaş: 7

Hobby Centre – Vadodara – India

Teacher/Öğretmen: Kanti Rana

(0663)   P3315505            Yusuf Bedirhan Şahin

Age/Yaş: 9

Samsun Bilim ve Sanat Merkezi – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Meryem Cavga Akkaya

(2549)   P3315507            Lau Kin Gi

Age/Yaş: 7

Simple Art – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Henry Lau Hoo Cheong & Iris Lee Chui Fan

 

Age / Yaş : 5-12     Silver Prize  / Gümüş Ödüller

(1242)   P3315511            Hitev Pavel

Age/Yaş: 9

Children Art Studio “Ulei” – Moskova – Rusya

Teacher/Öğretmen: Yuri Izosimov – Olga Izosimova – Evgeny Izosimov

(0738)   P4015994            Elif Melis Kıdık

Age/Yaş: 9

Özel Şişli Terakki İlkokulu – İstanbul – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Gülsüm Ergezer

 

(1791)   P4015940            Vanshika Hiren Parekh

Age/Yaş: 9

Tulika for Child Art – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen:  D. M. Chauhan – R. D. Chauhan – R. M. Chauhan

 

(1826)   P3315513            Nikola Minkov

Age/Yaş: 9

NU “St. Sofronii Vratchanski – Bulgaria

Teacher/Öğretmen: Emilia Varbanova

(2626 ) P3315515            Verika Baresic

Age/Yaş: 12

Belokranjskega Odreda Semic – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Vlasta Henigsman

(0661)   P3315517            Zeynep Sude Kızılkaya

Age/Yaş: 12

Samsun R.K. Bilim ve Sanat Merkezi – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Meryem Cavga Akkaya

(0260)   P3315519            Oktay Arda Pirim

Age/Yaş: 8

Özel Antalya İlkokulu – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Bengi Ener Esen

(2404)   P3315521            Eda Binkanat

Age/Yaş: 8

Şehit Pilot Muzaffer Erdönmez İÖO – Yeşilköy – İstanbul – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Arzu Yıldan

(1637)   P3315523            Şevval Akkaya

Age/Yaş: 12

Samsun R.K. Bilim Sanat Merkezi – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Meryem Cavga Akkaya

(2056)   P3315525            Berke Akkaş

Age/Yaş: 8

MEV Koleji Özel Güzelbahçe İÖO – İzmir – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Seyran Akyaz

(1431)   P3315527            Divya Kannan Bharadwaj

Age/Yaş: 9

Hobby Centr – Vadodara – India

Teacher/Öğretmen: Kanti Rana

(1394)   P3315529            Dejan Stamenov

Age/Yaş: 12

Hristo Botev School – Dimitrovgrad – Serbia

Teacher/Öğretmen: Micho Mitich

(2399)   P3315531            İpek Arıoğlu

Age/Yaş: 6

Bahçeşehir Koleji – Florya – İstanbul – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Arzu Yıldan

(1214)   P3315533            A. Srinidhi

Age/Yaş: 10

Young Envoys International – Hyderabad – India

Teacher/Öğretmen:

(1738)   P4015876            Wong Hong Ngai

Age/Yaş: 5

Vkids Creative@Smart Rainbow Learning Center – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Vivien Lee – Vivian Leung

(0870)   P4016044            Halit Uygun

Age/Yaş: 8

Özel Sanko Okulları – Gaziantep – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Merve Ölçer

 

Age / Yaş : 5-12  Bronze Prize / Bronz Ödüller

(0361) P3315535            Stuti R. Shah

Age/Yaş: 10

VENUS Academy of Fine Arts – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen:  Hariohm Gurjar

(1353)   P4015966            Ana Stojanovic

Age/Yaş: 12

Hristo Botev School – Dimitrovgrad – Serbia

Teacher/Öğretmen: Micho Mitich

 

(1662)   P3315537            Spela Lozej

Age/Yaş: 11

OS Draga Bajka Vipava – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Kristina Lavrencic

(1561)   P3315539            Fikredova Selin İsmailova

Age/Yaş: 9

United Chidren Complex Fine Art Schools – Bulgaria

Teacher/Öğretmen: Momchilov

(2676)   P3315541            Nejc Vantur

Age/Yaş: 12

OS Anice Cernejeve – Makole – Slovenia

Teacher/Öğretmen: İrena Ravnikar

(1744)   P3315543            Juliana Jok Lok Yee

Age/Yaş: 5

Vkids Creative@Smart Rainbow Learning Centre – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Stephen Chow – Vivian Leung

(2649)   P3315545            Gogan Eduart Jonut

Age/Yaş: 9

Poiana – Arges – Romania

Teacher/Öğretmen: Karsiea Ionela

(1082)   P3315547            Rita Kavai

Age/Yaş: 9

Workshop “EmArt” – Subotica – Serbia

Teacher/Öğretmen: Grubanov Martinek Emilija

(1893)   P3315549            Heja Inci

Age/Yaş: 7

Seyhan İÖO – Adana – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Yahya Çınar

(2191)   P3315551            İpek İnal

Age/Yaş: 6

Gaziantep Kolej Vakfı Arılar Sınıfı – Türkiye

Teacher/Öğretmen:

(2134)   P3315554            Kristof Buh

Age/Yaş: 12

OS Ivana Groharja Skofja Loka – Slovenai

Teacher/Öğretmen: Milojka Bozovicar

(2650)   P3315556            Carstea Ana Maria

Age/Yaş: 7

Piana Lacului – Jud Arges – Romania

Teacher/Öğretmen: Carstea Ionela

 

(1728)   P3315558            Tinkara Bolta

Age/Yaş: 12

OS Primary School Vodice – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Darinka Klopcic

(0526)   P3315560            Maksim Saravic

Age/Yaş: 7

Lazo Angelovski – Skopje – Macedonia

Teacher/Öğretmen: Svetlana Josifoska

(2637)   P3315562            Loh Hwey Sin

Age/Yaş: 9

S.J.K. © Chi Hwa, Sandakan – Sabah – Malaysia

Teacher/Öğretmen: Chung Siew Yee

(1221)   P3315564            A. Keerthana

Age/ Yaş: 12

Young Envoys International – Hyderabad – India

Teacher/Öğretmen:

(2105)   P3315566            Jelizaveta Porotskaja

Age/Yaş: 9

Art School – Jurmala – Latvia

Teacher/Öğretmen: Antons Vaivods

(0165)   P3315568            Abdullah Salan

Age/Yaş: 9

TEGV Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Eğitim Parkı  – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Erhan Özbilgin – Betül Özbay

 

Age / Yaş : 5-12 Selected for Exhibition / Sergilenmeye Değer

 

(2708)   P3315570            Baubala Vas

Age/Yaş: 11

Alapfoku Muvesz – Hungary

Teacher/Öğretmen: Peter Nyitrai

 

(2708)   P3315570            Tuna Özdeş

Age/Yaş: 5

Kartal Kız Teknik Meslek Lisesi Anaokulu – İstanbul – Türkiye

Teacher/Öğretmen:

(0884)   P3315572            Sedanur Götürgel

Age/Yaş: 14

Aliye Ömer Battal – Gaziantep – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Dilek Çalışır Karataş

(2437)   P3315574            Subasinghe A. R. Pramodya

Age/Yaş: 8

Mahamaya Girl’s College, Kandy – Sri Lanka

Teacher/Öğretmen: Individual

(0482)   P3315576            Charlette Hon

Age/Yaş: 5

Yellow House Children’s Art Programme – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen:  Elsa Poon

(1551)   P3315578            Viktor Najdovski

Age/Yaş: 9

OU “Blaze Koneski” Skopje – Macedonia

Teacher/Öğretmen: Jadranka Klisarova – Maja Zaharjevska

(1752)   P3315580            Hai Ching Yui Ian

Age/Yaş: 5

Vkids Creative – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Vivian Leung

(1590)   P3315582            Ria Shah

Age/Yaş: 10

DECENT Drawing and Painting – Ahmedabad – India

Teacher/Öğretmen: Shetal Chokshi

(2637)   P3315584            Loh Hwey Sin

Age/Yaş: 9

SJK Chihwa Sandakan – Sabah Malaysia

Teacher/Öğretmen: Chung Siew Yee

(1767)   P3315586            Hir Nirajbhai Sanchaniya

Age/Yaş: 7

Tulika for Child Art – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen: D. M. Chauhan – R. D. Chauhan – R.M. Chauhan

(1787)   P3315589            Shubham Chetanbhai Upadhyay

Age/Yaş: 12

Tulika for Children – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen: D. M. Chauhan – R. D. Chauhan – R.M. Chauhan

(1783)   P3315591            Ruchi Krishnakant Vora

Age/Yaş: 17

Tulika for Children – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen: D. M. Chauhan – R. D. Chauhan – R.M. Chauhan

 

(2408)   P3315593            Sorokolit Lilya

Age/Yaş: 8

DSHNM – Ukraine

Teacher/Öğretmen: Krytska Alina

(2561)   P3315595            Kachur Veronica

Age/Yaş: 11

Khmehytsky Children’s School of Fine Arts – Ukraine

Teacher/Öğretmen: M.V. Barabsh

 

(1681)   P3315597            Dihtyar Ulya

Age/Yaş: 10

Lyceum of Arts – Kharkov – Ukraine

Teacher/Öğretmen: Iryna Aleksandrova

(1689)   P3315599            Elynikova Yuliya

Age/Yaş: 10

Lyceum of Arts – Kharkov – Ukraine

Teacher/Öğretmen: Irina Aleksandrova

(0418)   P3315601            Rajvee Deesawala

Age/Yaş: 8

Venus Academy of Fine Arts – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen: Hariohm Gurjar

(2548)   P3315603            Lai Ying Tung

Age/Yaş: 11

Simply Art – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Henry Lau Hoo Cheong – Iris Lee Chui Fan

(1165)   P3315605            Senjuti Das

Age/Yaş: 10

Kalakendra – West Bengal – India

Teacher/Öğretmen: Rabindranath Das

(1537)   P3315607            Nik Romih

Age/Yaş: 5

Vrtec “Otona Zupancica” – Slovenska Bistrica – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Darinka Ozimic

(1707)   P3315609            Jan Dolinar

Age/Yaş: 8

Os Polhov Gradec – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Simona Mihalic

(1253)   P3315611            Hana Umnik

Age/Yaş: 10

Os Davorina Jenka – Cerklje – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Breda Zargan

(1829)   P3315613            Ilinda Tzvetomirova

Age/Yaş: 8

St. Sofronii Vratchanski – Bulgaria

Teacher/Öğretmen: Emilia Varbanova

(2576)   P3315615            Victoriya Dudar

Age/Yaş: 12

Khmelnytsky Children’s School of Fine Art – Ukraine

Teacher/Öğretmen: S. A. Kostyushko

(2429)   P3315617            Tupids Bipa

Age/Yaş: 9

Chidren’s School Of Folk Arts – Ukraine

Teacher/Öğretmen: Yanko Maria

(2640)   P3315619            Janice Lu Xin Yie

Age/Yaş: 12

S. J. K. © Chi Hwa  – Sabah – Malaysia

Teacher/Öğretmen: Chung Siew Yee

(1490)   P3315621            Tithi Pranay Shah

Age/Yaş: 6

Hobby Centre – Vadodara – India

Teacher/Öğretmen: Kanti Rana

 

(0175)   P3315623            Bahar Bulut

Age/Yaş: 10

Antalya Koleji Ortaokulu – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Ermin Gürel

(1123)   P3315625            Guliya Lupolover

Age/Yaş: 10

Lyceum of Arts – Kharkov – Ukraine

Teacher/Öğretmen: Viktoriya Chernyakova

(2436) P3315627            Charlize Yung

Age/Yaş: 10

St. Paul Co-editorial Primary School – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen:

(0950)   P3315629            Pelin Kuzucu

Age/Yaş: 6

Narlıdere – İzmir –Türkiye

Teacher/Öğretmen:

(0499)   P3315631            Alexia Cheuk

Age/Yaş: 5  ½

Yellow House Children’s Art Programme – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Elsa Poon

(2582)   P3315633            Mui Lok Ching

Age/Yaş: 11

Simply Art – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Henry Lau Hoo Cheong – Iris Lee Chui Fan

(2104)   P3315635            Anna Jurgelevica

Age/Yaş: 7

Art School – Jürmala – Latvia

Teacher/Öğretmen: Antons Vaivods

(2103)   P3315637            Timofejs Cestnihs

Age/Yaş: 7

Art School – Jürmala – Latvia

Teacher/Öğretmen: Antons Vaivods

(1730)   P3315639            Peter Podgorsek

Age/Yaş: 12

Primary School Vodice – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Darinka Klopcic

(2535)   P3315641            Lau You Gi

Age/Yaş: 5

Simply Art – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Henry Lau Hoo Cheong – Iris Lee Chui Fan

(2501)   P3315643            Marija Markoska

Age/Yaş: 9

Elpida Karamandi B.B. – Macedonia

Teacher/Öğretmen: Slavica Markoska

(1074) P3315645            Lukas Januv

Age/Yaş: 11

Zakladna Skola – Slovakia

Teacher/Öğretmen: Jan Sajko

(0629)   P3315647            Yeung Yuk Yu

Age/Yaş: 12

School of Creativity – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Stephanie Yip

(2534) P3315649            Lau Ho Fai

Age/Yaş: 12

Simply Art – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Henry Lau Hoo Cheong – Iris Lee Chui Fan

 

(1312)   P3315651            Aaryan Anuj Mehta

Age/Yaş: 11

Hobby Centre for Art – Ahmedabad – India

Teacher/Öğretmen: Vishwanath K. Panchal – Rıpangi V. Panchal

(1320)   P3315653            Ananya Malav Shah

Age/Yaş: 10

Hobby Centre for Art – Ahmedabad – India

Teacher/Öğretmen: Vishwanath K. Panchal – Rıpangi V. Panchal

(1092)   P3315655            Teodora Milanovic

Age/Yaş: 11

EmArt – Subotica – Serbia

Teacher/Öğretmen: Grubanov Martinek Emilija

(2623)   P3315657            Anamarie Klemenc

Age/Yaş: 12

Belokranjskega Odreda Semic – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Vlasta Henigsman

(1322)   P3315661            Rajavi  Krishnakant

Age/Yaş: 12

Hobby Centre for Art – Ahmedabad – India

Teacher/Öğretmen:  Vishwanath K. Panchal – Rıpangi V. Panchal

(1514) P3315663            Khushboo Bhavin Palkhiwala

Age/Yaş: 10

Creative Art Point – Ahmedabad – India

Teacher/Öğretmen: Milin V. Panchal – Zalak M. Panchal

(0591)   P3315665            Law Yin Mei

Age/Yaş: 12

Chong Hok Tong Education Center – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Mike Chan

(0956)   P3315667            Dila Uzun

Age/Yaş: 5

Merke Anaokulu – Narlıdere – İzmir – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Yasemin Uzun

(1087)   P3315669            Dzsina Meszaros

Age/Yaş: 10

EmArt – Subotica – Serbia

Teacher/Öğretmen: Grubanov Martinek Emilija

(0504)   P3315671            Alina Galsicheva

Age/Yaş: 7

Liceum of Arts – Kharkiv – Ukraine

Teacher/Öğretmen: Sergii Grichanok

(2426)   P3315673            Sofia Boyko

Age/Yaş: 5

Sunday School at the Church – Kazan – Kyiv – Ukraine

Teacher/Öğretmen: Shynkarenko Olha Volodymyrivna

(1109)   P3315675            Jaka Prosenjak

Age/Yaş: 6

Vrtec Ptuj – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Helena Rogina

(1559)   P3315677            Bozhkov Martin Purvanov

Age/Yaş: 7

United Chidren’s Complex Fine Arts School – Bulgaria

Teacher/Öğretmen: Momchilov

(0551)   P3315679            Marta Skubis

Age/Yaş: 8

Mkodziezowy Dom Kultury – Poland

Teacher/Öğretmen: Lidia Tomczak

(1178)   P3315681            Hooria Amiri

Age/Yaş: 10

Mohajeran Town – Arak – Iran

Teacher/Öğretmen: Hojjat Amiri

(1102)   P3315683            Andraz Petrovic

Age/Yaş: 6

Vrtec Ptuj – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Danica Zakelsek

(1270)   P3315685            Malav Ritesh Shah

Age/Yaş: 7

Kanti Rana’s Hobby Centre – Vadodara – India

Teacher/Öğretmen: Kamal Rana

(1246)   P3315687            Patrick Troccolc

Age/Yaş: 9

DFK Hohenfurch – Germany

Teacher/Öğretmen: Christl Subiabre

(1280)   P3315689            Meghal Devesh Shah

Age/Yaş. 10

Kanti Rana’s Hobby Centre – Vadodara – India

Teacher/Öğretmen: Kamal Rana

(1480)   P3315691            Khushil Rajend Shah

Age/Yaş: 7

Hobby Centre – Vadodara – India

Teacher/Öğretmen: Kanti Rana

(1473)   P3315694            Jiah Mehul Rajgor

Age/Yaş: 6

Hobby Centre – Vadodara – India

Teacher/Öğretmen: Jyotika Rana

(0571)   P3315696            Defne Rumenova

Age/Yaş: 11

Fine Arts Studio – Bulgaria

Teacher/Öğretmen: D. Batembergska

(2160)   P3315698            Elena Korunovska

Age/Yaş: 6

Macedonia

(1134)   P3315700            Yevgeny Kuchin

Age/Yaş: 10

Lyceum of Arts – Kharkov – Ukraine

Teacher/Öğretmen: Viktoriya Chernyakova

(2366)   P3315702            Ani Moric

Age/Yaş: 8

Elemantary School Nikola Tesla – Rijeka – Croatia

Teacher/Öğretmen: Svijetlana Brnabic

(0510)   P3315704            Varvara Frolova

Age/Yaş: 7

Liceum of Arts – Kharkiv – Ukraine

Teacher/Öğretmen: Sergii Grichanok

(1181)   P3315707            I Wayan Widya Guna Saputra

Age/Yaş: 8

Sekolah Talenta Jakarta – Indonesia

Teacher/Öğretmen: Tri Yuli Prasetyo

(2630)   P3315709            Luka Bahor

Age/Yaş: 12

Belokranjskega Odreda Semic – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Vlasta Henigsman

(2710)   P3315711            Levente Koncz

Age/Yaş: 9

Kensztelo School – Hungary

Teacher/Öğretmen: Peter Nyitrai

(1837)   P3315713            Una Kidala

Age/Yaş: 7

Kekava Art School – Latvia

Teacher/Öğretmen: Rita Labarevica

(1666) P3315715            Jasna Hrib

Age/Yaş: 11

OS Draga Bajka Vipava  – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Kristina Lavrencic

(2385)   P3315717            Korino Prijic

Age/Yaş. 11

Elem. School “Nikola Tesla” – Rijeka –Croatia

Teacher/Öğretmen: Ivan Mrakovcic

(1535)   P3315719            Vanesa Tropan

Age/Yaş: 5

Vrtec “Otona Zupancica” – Slov. Bistrica – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Darinka Ozimic

(1528)   P3315721            Maja Topolcnik

Age/Yaş: 6

Vrtec “Otona Zupancica” – Slov. Bistrica – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Emilija Repic

(2033)   P3315723            Derya Çatayürek

Age/Yaş: 10

MEV Koleji Özel İzmir İÖO – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Seyran Akyaz

(1578)   P3315725            Iavor R. Radoslavov

Age/Yaş: 8

United Children’s Complex Fine Arts School – Bulgaria

Teacher/Öğretmen: Npora Ivanova

(2402)   P3315727            Nehir Gürbüz

Age/Yaş: 8

Arel Koleji – Bahçelievler – İstanbul –Türkiye

Teacher/Öğretmen: Mecit Yıldan

(0945)   P3315729            Deniz Açık

Age/Yaş: 6

Narlıdere Belediyesi AKM Kültür – İzmir – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Ferayi Taşkıran

(0040)   P3315731            Kübra Haberal

Age/Yaş: 6

Derecik İlkokulu – Samsun – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Meryem Cavga Akkaya

(1077)   P3315733            Petra Molnar

Age/Yaş: 6

Emart – Subotica – Serbia

Teacher/Öğretmen: Grubanov Martinek Emilija

(0067)   P3315735            Ege Berg Tali

Age/Yaş: 5

Meryem Cavga Sanat Evi – Samsun – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Meryem Cavga

(0032)   P3315737            Yaren Kubalas

Age/Yaş: 11

Derecik Ortaokulu – Samsun – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Meryem Cavga

(0941)   P3315739            Zeynep Şenel

Age/Yaş: 11

Misak-ı Milli Ortaokulu – İzmir – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Sibel Şenel

(0681)   P3315741            Berk Demir

Age/Yaş: 8

Samsun Rotary Bilim ve Sanat Merkezi – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Meryem Cavga Akkaya

(1001)   P3315743            Ali Önder Çilingir

Age/Yaş: 8

Dirayet Süren İÖO – İzmir – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Dilek Çiftçi Yılmaz

(0932)   P3315745            Duru Ünal

Age/Yaş: 11

Narlıdere Belediyesi AKM  – İzmir – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Ferayi Taşkıran

(0971)   P3315747            Dilara Tolu

Age/Yaş: 11

MEF Ortaokulu – İstanbul – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Ufuk Arslan

(0002)   P3315749            Güler Altıner

Age/Yaş:

Derecik Ortaokulu – Samsun – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Meryem Cavga Akkaya

(1023)   P3315751            Kavya Mahadevan

Age/Yaş: 12

TP Art Class – Thane – India

Teacher/Öğretmen: Rupal Ashish Shah

(1088)   P3315753            Nadja Cajkas

Age/Yaş: 11

Workshop Em Art – Subotica – Serbia

Teacher/Öğretmen: Grubanov Martinek Emilija

(1244)   P3315755            Shutina Dasha

Age/Yaş: 9

Chidren’s Art Studio Ulei – Moskov- Russia

Teacher/Öğretmen: Yuri İzosimov- Olga İzosimova – Evgeny İzosimov

(1539)   P3315757            Ana Mihaylova

Age/Yaş: 7

Studio of Fine Arts – Sofia – Bulgaria

Teacher/Öğretmen: Galina Yanakieva

(1847)   P3315759            Yur’eva Yana

Age/Yaş: 11

Children’s Art School – Molodechno – Belarus

Teacher/Öğretmen: Saroka Volga

(0566)   P3315761            Martin Donchev

Age/Yaş: 11

Fine Arts Studio – Bulgaria

Teacher/Öğretmen: D. Batembergska

(1841)   P3315763            Liga Frienberga

Age/Yaş: 11

Kekava Art School – Latvia

Teacher/Öğretmen: İlono Kornilko

(0563)   P3315765            Antoan Kaloyanov

Age/Yaş: 9

Fine Arts Studio – Bulgaria

Teacher/Öğretmen: D. Batembergska

(0569)   P3315767            Alexandra Petrova

Age/Yaş: 10

Fine Arts Studio – Bulgaria

Teacher/Öğretmen: D. Batembergska

(2672)   P3315769            Anja Kores

Age/Yaş: 12

OS Anice Cernejeve – Makole – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Irena Ravnikar

(0387)   P3315771            Yashvi Shah

Age/Yaş: 9

Venüs Academy of Fine Arts – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen: Hariohm Gurjar

(2529)   P3315773            Ho Yee Ting

Age/Yaş: 11

Simply Art – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Henry Lau Hoo Cheong – Iris Lee Chui Fan

(2648)   P3315775            Gabriele Pauzelyte

Age/Yaş: 10

Art School of Trakia – Lithuania

Teacher/Öğretmen: Renata Meckovskiene

(2645)   P3315777            Sandra Vizinyte

Age/Yaş: 10

Art School of Trakia – Lithuania

Teacher/Öğretmen: Renata Meckovskiene

(2654)   P4015780            DragomirBelia Elvira

Age/Yaş: 12

Zinca Golescu Pitesti Arges – Romania

Teacher/Öğretmen: C. Ionela

(1567)   P4015782            Dayana Ivanova

Age/Yaş: 10

United Chidren’s Complex Fine ARts School – Bulgaria

Teacher/Öğretmen: Nora Ivanova

(1575)   P4015784            Ivaila Georgieva

Age/Yaş: 7

United Chidren’s Complex Fine ARts School – Bulgaria

Teacher/Öğretmen: Nora Ivanova

(1560)   P4015786            Trifonova Viktoriya

Age/Yaş: 6

United Chidren’s Complex Fine ARts School – Bulgaria

Teacher/Öğretmen: Momchilov

(1556)   P4015788            Stefanova Radina Gerganova

Age/Yaş: 12

United Chidren’s Complex Fine ARts School – Bulgaria

Teacher/Öğretmen: Momchilov

(2633)   P4015790            Rachel Tan Lei QI

Age/Yaş: 11

SJK Chi Hwa – Sandakan – Malaysia

Teacher/Öğretmen: Chung Siew Yee

(2632)   P4015792            Caroline Chan Wai

Age/Yaş: 11

SJK Chi Hwa – Sandakan – Malaysia

Teacher/Öğretmen: Chung Siew Yee

(2642)   P4015794            Chrysella Chan Wai Yin

Age/Yaş. 9

SJK Chi Hwa – Sandakan – Malaysia

Teacher/Öğretmen: Chung Siew Yee

(2635)   P4015796            Andeline Sheak Yee Wen

Age/Yaş: 10

SJK Chi Hwa – Sandakan – Malaysia

Teacher/Öğretmen: Chung Siew Yee

(2516)   P4015798            Ivana Belokozorska

Age/Yaş: 9

OU Elpida Karamandi – Bitola – Macedonia

Teacher/Öğretmen: Zaneta Zdravkovska

(2528)   P4015800            Andrej Koterski

Age/Yaş: 9

OU Elpida Karamandi – Bitola – Macedonia

Teacher/Öğretmen: Zaneta Zdravkovska

(2135)   P4015802            Nejc Berce

Age/Yaş: 12

OS  Ivana Groharja – Skofja Loka – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Milojka Bozovicar

(1264)   P4015804            Aman Nihar Pradhan

Age/Yaş: 11

Kanti Rana’s Hobby Centre – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen: Kamal Rana

(1274)   P4015806            Ved Vinod Nair

Age/Yaş: 9

Kanti Rana’s Hobby Centre – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen: Kamal Rana

(1289)   P4015808            Shreeya Hemang Shah

Age/Yaş: 7

Kanti Rana’s Hobby Centre – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen: Kamal Rana

(1282)   P4015810            Prachi Vishal Dedani

Age/Yaş: 5

Kanti Rana’s Hobby Centre – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen: Kamal Rana

(2423)   P4015812            Sofia Fedorchuk

Age/Yaş: 8

Sunday School at the Church Lady of Kazan – Kyiv – Ukraine

Teacher/Öğretmen: Shynkarenko Olha Volodymyrivna

(2422)   P4015814            Fomenko Diana

Age/Yaş: 8

Sunday School at the Church Lady of Kazan – Kyiv – Ukraine

Teacher/Öğretmen: Shynkarenko Olha Volodymyrivna

(1108)   P4015816            Maja Prevolsek

Age/Yaş: 5

VRTEC Ptuj – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Helena Rogina

(1103)   P4015818            Lukas Skrinjar

Age/Yaş: 6

VRTEC Ptuj – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Danica Zakalsek

(0553)   P4015820            Marysia Mozgala

Age/Yaş: 5

Mklodziezowy Dom Kultury – Poland

Teacher/Öğretmen: Lidia Tomczak

(1548)   P4015822            Marija Gorova

Age/Yaş: 9

OU Blaze Koneski – Skopje – Macedonia

Teacher/Öğretmen: Jadranka Klisarova – Maja Zaharievska

(0549)   P4015824            Wiktoria Holon

Age/Yaş: 7

Mklodziezowy Dom Kultury – Poland

Teacher/Öğretmen: Lidia Tomczak

(1532)   P4015826            Tjas Irsic

Age/Yaş: 6

VRTEC Otona Zupancica – Slov. Bistrica – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Emilija Repic

(2414)   P4015828            Vyshnyakov Oleksiy

Age/Yaş: 12

Kyiv Palace od Children and Junior – Kyiv – Ukraine

Teacher/Öğretmen: Shynkarenko Olha Volodymyrivna

(2415)   P4015830            Mariya Bulhakova

Age/Yaş: 12

Kyiv Palace od Children and Junior – Kyiv – Ukraine

Teacher/Öğretmen: Siryk Kateryna Dmytrivna

(2419)   P4015832            Siryk Oleksandra

Age/Yaş: 12

Kyiv Palace od Children and Junior – Kyiv – Ukraine

Teacher/Öğretmen: Siryk Kateryna Dmytrivna

(1869)   P4015834            Dibora Tegestu

Age/Yaş: 10

Bete Seb Academy – Ethiopia

Teacher/Öğretmen: Deselegn Mekuria

(2594)  P4015838            Nastja Lepetko

Age/Yaş: 9

Khmelnytsky Children’s School of fine arts – Khmelnitsky – Ukraine

Teacher/Öğretmen: O.V.Skorupskaya

(2587)   P4015840            Oleg Demeshko

Age/Yaş: 9

Khmelnytsky Children’s School of fine arts – Khmelnitsky – Ukraine

Teacher/Öğretmen: O.V. Skorupskaya

 

(2605)   P4015842            NastyaTerevega

Age/Yaş: 11

Khmelnytsky Children’s School of fine arts – Khmelnitsky – Ukraine

Teacher/Öğretmen: V.P.Ovcharuk

(2596)   P4015844            Marina Antoniuk

Age/Yaş: 6

Khmelnytsky Children’s School of fine arts – Khmelnitsky – Ukraine

Teacher/Öğretmen: M.M.Kubasova

(2592)   P4015846            Diana  Nushta

Age/Yaş: 9

Khmelnytsky Children’s School of fine arts – Khmelnitsky – Ukraine

Teacher/Öğretmen: O.V.Skorupskaya

(2578)   P4015848            Katerina Goncharuk

Age/Yaş: 11

Khmelnytsky Children’s School of fine arts – Khmelnitsky – Ukraine

Teacher/Öğretmen: S.A.Kostyushko

 

(1259)   P4015850            Gaja Cuk

Age/Yaş: 10

Os Davorina Jenka – Cerklje – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Breda Zargaj

(1715)   P4015852            Spela Bizjan

Age/Yaş: 9

OS Polhov Gradec – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Maja Koritnik

(1719)   P4015854            Pia Koritnik

Age/Yaş: 9

OS Polhov Gradec – Slovenia

Teacher/Öğretmen: Tanja Metez Omerzel

(0535)   P4015856            Angela Zimbakova

Age/Yaş: 7

Lazo Angelovski – Skopia – Macedonia

Teacher/Öğretmen: Slagana Atanasovska

(0532)   P4015858            Erem Karakas

Age/Yaş: 7

Lazo Angelovski – Skopia – Macedonia

Teacher/Öğretmen: Slagana Atanasovska

(0534)   P4015860            Angela Zimbakova

Age/Yaş: 7

Lazo Angelovski – Skopia – Macedonia

Teacher/Öğretmen: Slagana Atanasovska

(0522)   P4015862            Mariela Stefanoska

Age/Yaş: 8

Lazo Angelovski – Skopia – Macedonia

Teacher/Öğretmen: Svetlana Josifoska

(1589)   P4015864            Dhruvi Patel

Age/Yaş: 11

DECENT Drawing and Painting Class – Ahmedabad – India

Teacher/Öğretmen: Shetal Chokshi

(1600)   P4015866            Dhyana Shah

Age/Yaş: 7

DECENT Drawing and Painting Class – Ahmedabad – India

Teacher/Öğretmen: Shetal Chokshi

 

(1598)   P4015868            Manas Vyas

Age/Yaş: 7

DECENT Drawing and Painting Class – Ahmedabad – India

Teacher/Öğretmen: Shetal Chokshi

 

(1758)   P4015870            Lee Ching Donna

Age/Yaş: 5

Vkids Creative@Smart Rainbow Learning Center – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Stephen Chow – Vivian Leung

(1756)   P4015872            Sit Jensen

Age/Yaş: 5

Vkids Creative@Smart Rainbow Learning Center – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Alice Poon

(1731)   P4015874            Lin Pui Shun

Age/Yaş: 5

Vkids Creative@Smart Rainbow Learning Center – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen: Stephen Chow – Vivian Leung

(1735)  P4015878            Chan Yau Pin Charlotte

Age/Yaş: 5

Vkids Creative@Smart Rainbow Learning Center – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen:  Vivian Leung

(2431)   P4015880            SriSanjana

Age/Yaş: 5  ½

Maharshi Vidya Mandir – Hyderabad – India

Teacher/Öğretmen:  Varanthi Parusuraman

(0498)   P4015882            Lam Wing

Age/Yaş: 6

Yellow House Children’s Art Programme – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen:  Elsa Poon

(0486)   P4015884            Alexandra Yuen

Age/Yaş: 5

Yellow House Children’s Art Programme – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen:  Elsa Poon

(0482)   P4015886            Alannah Sung

Age/Yaş: 6  1/2

Yellow House Children’s Art Programme – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen:  Elsa Poon

(0491)   P4015888            Amber Ting

Age/Yaş: 5

Yellow House Children’s Art Programme – Hong Kong – China

Teacher/Öğretmen:  Elsa Poon

(0415)   P4015890            Fena S. Shah

Age/Yaş: 8

Venus Academy of Fine Arts – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen:  Hariohm Gurjar

 

(0359)   P4015892            Vrushali Ranadive

Age/Yaş: 10

Venus Academy of Fine Arts – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen:  Hariohm Gurjar

(0388)   P4015894            Nidhi Gupta

Age/Yaş: 9

Venus Academy of Fine Arts – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen:  Hariohm Gurjar

(0357)   P4015896            Nihal H. Shah

Age/Yaş: 11

Venus Academy of Fine Arts – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen:  Hariohm Gurjar

(0360)   P4015898            Ranadive Vrushali

Age/Yaş: 10

Venus Academy of Fine Arts – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen:  Hariohm Gurjar

(0312)   P4015900            Tanvi D. Patel

Age/Yaş: 10

Venus Academy of Fine Arts – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen:  Hariohm Gurjar

 

(0356)   P4015902            Lulla Ruchi

Age/Yaş: 11

Venus Academy of Fine Arts – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen:  Hariohm Gurjar

 

(0414)   P4015904            Yena M. Shah

Age/Yaş: 8

Venus Academy of Fine Arts – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen:  Hariohm Gurjar

 

(0340)   P4015906            Chetwani Manav

Age/Yaş: 12

Venus Academy of Fine Arts – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen:  Hariohm Gurjar

 

(0373)   P4015908            Rahu K. Shah

Age/Yaş: 10

Venus Academy of Fine Arts – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen:  Hariohm Gurjar

 

(0339)   P4015910            Shail H. Shah

Age/Yaş: 12

Venus Academy of Fine Arts – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen:  Hariohm Gurjar

 

(0347)   P4015912            Nihal Shah

Age/Yaş: 11

Venus Academy of Fine Arts – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen:  Hariohm Gurjar

 

(0434)   P4015914            Priyal Shah

Age/Yaş: 7

Venus Academy of Fine Arts – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen:  Hariohm Gurjar

 

(0350)   P4015916            Jahnvi Parmar

Age/Yaş: 11

Venus Academy of Fine Arts – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen:  Hariohm Gurjar

 

(0348)   P4015918            Hasti D. Parish

Age/Yaş: 11

Venus Academy of Fine Arts – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen:  Hariohm Gurjar

 

(0352)   P4015920            Ruchi N. Lulla

Age/Yaş: 11

Venus Academy of Fine Arts – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen:  Hariohm Gurjar

(1680)   P4015922            Anastasiya Rudenko

Age/Yaş: 9

Lyceum of Arts – Kharkov – Ukraine

Teacher/Öğretmen:  Iryna Aleksandrova

(1690)   P4015924            Nonna KOryak

Age/Yaş: 11

Lyceum of Arts – Kharkov – Ukraine

Teacher/Öğretmen:  Iryna Aleksandrova

(1704)   P4015926            Emma Sarkisyan

Age/Yaş: 10

Lyceum of Arts – Kharkov – Ukraine

Teacher/Öğretmen:  Iryna Aleksandrova

 

(1679)   P4015928            Emin Bayramov

Age/Yaş: 10

Lyceum of Arts – Kharkov – Ukraine

Teacher/Öğretmen:  Iryna Aleksandrova

 

(1691)   P4015930            Varvara Tolmacheva

Age/Yaş: 9

Lyceum of Arts – Kharkov – Ukraine

Teacher/Öğretmen:  Iryna Aleksandrova

 

(1696)   P4015932            Pavel Kuhin

Age/Yaş. 8

Liceum of Arts – Kharkov – Ukraine

Teacher/Öğretmen:  Marina Rudenko

 

(1780)   P4015934            Parangi Chetanbhai Rathod

Age/Yaş: 10

Tulika for Child Art – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen:  D. M. Chauhan – R. D. Chauhan – R. M. Chauhan

(1788)   P4015936            Tanisha R. Garg

Age/Yaş: 8

Tulika for Child Art – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen:  D. M. Chauhan – R. D. Chauhan – R. M. Chauhan

 

(1774)   P4015938            Mili Niteshbhai  Shah

Age/Yaş: 9

Tulika for Child Art – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen:  D. M. Chauhan – R. D. Chauhan – R. M. Chauhan

 

 

(1762)   P4015942            Chandresh Shaileshkumar Gohel

Age/Yaş: 12

Tulika for Child Art – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen:  D. M. Chauhan – R. D. Chauhan – R. M. Chauhan

 

(1759)   P4015944            Ashka Harish Trivedi

Age/Yaş: 7

Tulika for Child Art – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen:  D. M. Chauhan – R. D. Chauhan – R. M. Chauhan

 

 

(1786)   P4015948            Sujal S. Gorasia

Age/Yaş: 6

Tulika for Child Art – Gujarat – India

Teacher/Öğretmen:  D. M. Chauhan – R. D. Chauhan – R. M. Chauhan

 

 

(1158)   P4015950            Ishani Modak

Age/Yaş: 12

Kalakendra – West Bengal – India

Teacher/Öğretmen:  Rabindranath Das

(1226)   P4015952            A. Keerthana

Age/Yaş: 12

Young Envoys International – Hyderabad – India

Teacher/Öğretmen:

(1230)   P4015954            D. Geethika

Age/Yaş: 9

Young Envoys International – Hyderabad – India

Teacher/Öğretmen:

(1229)   P4015956            U. Vijay

Age/Yaş: 10

Young Envoys International – Hyderabad – India

Teacher/Öğretmen:

(1160)   P4015958            Sanjida Yasmin

Age/Yaş: 12

Kalakendra – West Bengal – India

Teacher/Öğretmen: Rabindranath Das

(1162)   P4015960            Aparna Nandy

Age/Yaş: 10

Kalakendra – West Bengal – India

Teacher/Öğretmen: Rabindranath Das

 

(1366)   P4015962            Katarina Gorcev

Age/Yaş: 12

Hristo Botev School – Dimitrovgrad – Serbia

Teacher/Öğretmen: Micho Mitich

(1330)   P4015964            Janja Mincev

Age/Yaş: 12

Hristo Botev School – Dimitrovgrad – Serbia

Teacher/Öğretmen: Micho Mitich

 

 

(1045)   P4015968            Beril Tosun

Age/Yaş: 9

Samsun Rotary Kulübü – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Leyla Gezer Kolukısa

 

(1046)   P4015970            Erim Berk

Age/Yaş. 9

Samsun Rotary Kulübü – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Leyla Gezer Kolukısa

 

(0977)   P4015972            Sarah Ertek

Age/Yaş: 7

MEF İlkokulu – Beşiktaş – İstanbul – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Ufuk Arslan

 

(0983)   P4015974            Talya Mansuroğlu

Age/Yaş: 9

MEF İlkokulu – Beşiktaş – İstanbul – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Meltem Şahin

 

(1938)   P4015976            Elif Kalabak

Age/Yaş: 9

MEV Koleji Özel Güzelbahçe İlkokulu – İzmir – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Neşe Aydınalp

 

(2067)   P4015978            Ada Çakmak

Age/Yaş: 8

MEV Koleji Özel Güzelbahçe İlkokulu – İzmir – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Seyran Akyaz

(1655)   P4015980            Hüseyin Koçak

Age/Yaş: 9

TEGV Gaziantep Büyükşehir Belediyesi – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Özge Kara – Emel Timurçin

(1647)   P4015982            İpek Dinçer

Age/Yaş: 9

Adil Ceydeli İÖO – Gaziantep – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Erhan ÖZbilgin – Betül Özbay

(0001)   P4015984            Yaren Kubalas

Age/Yaş: 11

Derecik Ortaokulu – Samsun – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Meryem Cavga Akkaya

(1003)   P4015986            Alya Gödek

Age/Yaş: 4

Ankara – Türkiye

Teacher/Öğretmen:

(0720)   P4015988            Dora Zeynep Çinetçi

Age/Yaş: 9

Özel Şişli Terakki İlkokulu – İstanbul – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Gülsüm Ergezer

 

(0731)   P4015990            Sude Akdağcık

Age/Yaş: 9

Özel Şişli Terakki İlkokulu – İstanbul – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Gülsüm Ergezer

 

(0701)   P4015992            Doruk Berberoğlu

Age/Yaş: 9

Özel Şişli Terakki İlkokulu – İstanbul – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Gülsüm Ergezer

 

 

(0725)   P4015996            Eylül Öykü Üçüncü

Age/Yaş: 10

Özel Şişli Terakki İlkokulu – İstanbul – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Gülsüm Ergezer

 

(0656)   P4015998            Edibe Neva

Age/Yaş: 10

Samsun Rotary Kulübü – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Meryem Cavga Akkaya

(0651)   P4016000            Buğra Tosun

Age/Yaş: 10

Samsun Rotary Kulübü – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Meryem Cavga Akkaya

 

(0659)   P4016002            Zeynep Sude Çağsar

Age/Yaş: 8

Samsun Rotary Kulübü – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Meryem Cavga Akkaya

 

(0795)   P4016004            Zelal Çupurbaş

Age/Yaş: 11

Özel Gaziantep Bahçeşehir Koleji – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Nida Sebzeci

(0900)   P4016006            Ayşe Çelik

Age/Yaş: 11

Aliye Ömer Battal İÖO – Gaziantep – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Dilek Çalışır Karataş

(0764)   P4016008            İdil Gülsoy

Age/Yaş: 9

Özel Gaziantep Bahçeşehir Koleji – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Turhan Arca

(0920)   P4016010            İlayda Yıldırım

Age/Yaş: 12

Aliye Ömer Battal İÖO – Gaziantep – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Dilek Çalışır Karataş

 

(0211)   P4016014            Eren Özkan

Age/Yaş: 9

Özel Antalya İlkokulu – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Bengi Ener Esen

 

(0236)   P4016016            Sude Subaşı

Age/Yaş: 9

Özel Antalya İlkokulu – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Bengi Ener Esen

 

(0917)   P4016018            Arda Akay Karataş

Age/Yaş: 7

N. I. Akınalan İO – Gaziantep – Türkiye

Teacher/Öğretmen:

 

(0768)   P4016020            Beyza Vuruşkan

Age/Yaş: 12

Özel Gaziantep Bahçeşehir Koleji – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Uğur Eyimutaf

 

(0770)   P4016024            Oğulcan Kurt

Age/Yaş: 12

Özel Gaziantep Bahçeşehir Koleji – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Uğur Eyimutaf

 

(1802)   P4016027            Ege Yeşil

Age/Yaş: 5

Kartal Kız Teknik Meslek Lisesi Anaokulu – İstanbul – Türkiye

Teacher/Öğretmen:

(2397)   P4016028            Deniz Şen

Age/Yaş: 5

Bilfen Anaokulu – Florya – İstanbul – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Lyubov – Selçuk Şen

(2116)   P4016030            Sude Nur Yazıcı

Age/Yaş: 12

Doğuş Eğitim Kurumları – İstanbul – Türkiye

Teacher/Öğretmen:

(2395)   P4016032            Tunç Turan

Age/Yaş: 7

Bahçeşehir Koleji – Florya – İstanbul – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Arzu Yıldan

(2396)   P4016034            Pelin Arıoğlu

Age/Yaş: 6

Bahçeşehir Koleji – Florya – İstanbul – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Arzu Yıldan

 

(0948)   P4016036            Zeynep Şenel

Age/Yaş: 10

Misak-ı Milli Ortaokulu – İzmir – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Ferayi Taşkıran

 

(0824)   P4016038            Tuğçe Özkorkmaz

Age/Yaş: 9

Özel Sanko Okulları – Gazi,Antep – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Özlem Tanyeri

 

(0831)   P4016040            Evrim Belek

Age/Yaş: 9

Özel Sanko Okulları – Gaziantep – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Özlem Tanyeri

 

(0876)   P4016042            Ömer Kaan Çopur

Age/Yaş: 7

Özel Sanko Okulları – Gaziantep – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Merve Ölçer

 

(2199)   P4016046            Altan Aksu

Age/Yaş: 6

Gaziantep Kolej Vakfı Arılar Sınıfı – Türkiye

Teacher/Öğretmen:

(2350)   P4016048            Defne Almacıoğlu

Gaziantep Kolej Vakfı Uğur Böcekleri Sınıfı – Türkiye

Teacher/Öğretmen:

(2258)   P4016050            Ayça Açıkkol

Age/Yaş: 5

Gaziantep Kolej Vakfı Şirinler Sınıfı – Türkiye

Teacher/Öğretmen:

(2289)   P4016052            Ömer Aksoy

Age/Yaş: 6

Gaziantep Kolej Vakfı Mavi Boncuklar  Sınıfı – Türkiye

Teacher/Öğretmen:

(2473)   P4016054            Melis Kesim

Age/Yaş: 6

Seray Resim Kursu – Trabzon – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Veysel Acar

(0000)   4016187               İdil Kale

Age/Yaş: 12

Özel Sanko Okulları – Gaziantep – Türkiye

Teacher/Öğretmen: Ayten Dingil

 

mizyalart • 12 Aralık 2015


Önceki / Previous

Sonraki / Next